حجت الاسلام حسینی گفت: هدف دولت از اجرای طرح اقتصادی، خدمت به مردم است.

حجت الاسلام سید علی حسینی امام جمعه بروجرد با اشاره به سالروز شهید بروجردی، اظهار داشت: شهید بروجردی دارای اخلاق اسلامی، شجاع، مدیر و گریزان از شهرت بود که در کردستان به او لقب مسیح کردستان دادند و افتخاری برای این شهر و کشور است، بزرگ مردی که توانست با تلاش های خود به دشمن ضربه بزند و در نهایت، شهادت که مزد او بود را از خدا گرفت.

وی با اشاره به حماسه سوم خرداد افزود: فتح خرمشهر از شاهکارهای رزمندگان بود که با حداقل امکانات و با ایمان قوی توانستند دشمن بعثی را که کشورهای زیادی پشتیبان داشت را شکست دهند و خرمشهر را آزاد کردند.

امام جمعه بروجرد، جمیعت را یکی از مولفه های مهم در کشور برشمرد و گفت: متاسفانه برخی اقدام به تبلیغ ضد جمیعت و کاهش تعداد فرزند می کنند در حالی که جمعیت یکی از مولفه های مهم در کشور است و نباید جمعیت کشور کاهش پیدا کند و با عملیاتی کردن این مشوق ها امید می رود شاهد رشد جمعیت باشیم.

حجت الاسلام حسینی با تاکید بر همراهی دولت در اجرای طرح اقتصادی، خاطر نشان کرد: آفت ارز ترجیحی این بود که کالاهایی که مشمول این ارز می شدند، سود این به جیب واردکنندگان می رفت و هدف دولت از این کار، خدمت است و باید کمک کرد تا به نتیجه برسد، در این میان باید توجه داشت که هرکجا دشمن وارد شد بدانیم که ما درست عمل کردیم و مخالفت دشمن نشان می دهد کار ما درست است اما  برخی جاسوسی می کنند و پول می گیرند تا دست به اعتراض بزنند و این افراد وابسته به دشمن هستند که راه به جایی نمی برند.

وی گفت: اسرائیل جنوب لبنان را اشتغال کرده بود و رزمندگان حزب الله توانستند با سلاح های آن زمان، اسرائیل را به عقب رانده و پیروزی بزرگی برای جبهه مقاومت به ارمغان بیاورند.