حجت الاسلام حسینی گفت: آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در دیدار نیروهای نظامی و انتظامی که به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر انجام شد، اظهار داشت: حماسه سوم خرداد یک حماسه بی نظیر در دوران هشت سال دفاع مقدس بود و آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است.

وی افزود: سالها پیش بزرگ مردی برخاست که توانست به حکومت دو هزار و ۵۰۰ ساله پهلوی، پایان دهد و انقلاب اسلامی ایران را به پا کرد، انقلابی که یک پدیده منحصر به فرد است و پایه ریزی انقلاب سبب شد که طی این سالها دستاوردهای مختلفی را در عرصه های گوناگون به همراه داشته باشد.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس کشورهای زیادی صدام را برای ضربه به نظام نوپای انقلاب همراهی کردند ولی به فضل خدا، رهبری امام(ره) و تلاش رزمندگان شکست خوردند و طی این سالها علیرغم همه فشارها، توطئه ها، تحریم ها نتوانستند جلوی پیشرفت انقلاب اسلامی ایران را بگیرند.

حجت الاسلام حسینی عنوان کرد: متاسفانه عده ای ناآگاه به صحبت های چند فاسد فراری گوش می دهند و سعی دارند همه چیز را زیر سوال ببرند اما دشمنان ایران آرزوهای خود را در مورد این کشور به گور می برند و ملت ایران هر روز محکم تر در این عرصه قدم برمی دارند.

وی بیان کرد: برای پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی ایران خون های زیادی ریخته شده و امروز ایران در اوج عظمت قرار دارد.

امام جمعه بروجرد با تاکید بر جهاد تبیین، خاطر نشان کرد: نباید نسبت به ارزشها و دستاوردهای انقلاب بی تفاوت بود و باید در این راستا همه دستاوردها را تبیین کرد که این کار را باید هم در فضای حقیقی و هم در فضای مجازی انجام داد تا همه از دستاوردهای انقلاب مطلع شوند.

حجت الاسلام حسینی گفت: دولت سیزدهم طی این چند ماه اقدامات بسیار خوبی انجام داده اما لازم است برخی از مدیران که توانایی ندارند و در عرصه مدیریت ضعیف هستند جابجا شوند تا مدیران توانمند مشغول به کار شوند.

انتهای پیام/