ترور شهید خدایی نشان دهنده عصبانیت دشمن از سپاه است.

به گزارش بازتاب بروجرد، حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های این هفته نمازجمعه بروجرد با اشاره به ترور شهید خدایی، اظهار داشت: دشمن پس از شکست های پی در پی دست به ترور می زند اما بدانند که این اقدام آنها بی جواب نمی ماند و امروز اسرائیل در محاصره کامل است و نابودی آنها تسریع یافته است.

وی با بیان این که سرود سلام فرمانده محبوببیت بسیار زیادی پیدا کرده است، افزود: علیرغم همه تلاش های بیهوده دشمن برای انحراف افکار جوانان اما دیدیم اجرای این سرود چقدر در بین همه مردم خصوصا نسل نوجوانان محبوب شده و به یک فرهنگ تبدیل شده است.

امام جمعه بروجرد با اشاره به روز دختر عنوان کرد: ولادت حضرت معصومه(س) به عنوان روز دختر نامگذاری شده که الگویی کامل برای همه بانوان است و وجود این بانوی بزرگ در شهر مقدس قم بسیار با برکت است.

وی با تاکید بر امر به معروف و نهی از منکر، تصریح کرد: احیای امر به معروف و نهی از منکر بسیار ضروری است و قطعا تذکر لسانی با آرامش می تواند اثرگذاری بسیار خوبی داشته باشد.

حسینی با اشاره به حادثه آبادان افزود: ضروری است تا با مسببان این حادثه برخوردی قاطع و جدئی شود و باید در همه ساخت و سازها دقت و نظارت به گونه ای باشد که شاهد چنین اتفاقات تلخی نباشیم.

انتهای پیام/