سردار میریان گفت: دشمن برای جلوگیری از ترویج اسلام ناب محمدی تلاش می کند.

به گزارش بازتاب بروجرد، سردار سید مرتضی میریان در گردهمایی بزرگ پیشکسوتان بسیجی بروجرد اظهار داشت: پیشکسوتان دفاع مقدس، بهشتیان روی زمین هستند، این رزمندگان  در هر عملیات که مانند یک عاشورا بود برای دفاع از وطن سنگ تمام گذاشتند و با خدا معامله کردند.

وی افزود: خدا اراده کرد تا بزرگ مردی به پا خیزد و انقلاب را ایجاد نماید، انقلابی که جوانان برای پیروزی آن غوغا کردند و با توکل بر خدا و لبیک به امام(ره) توانستند انقلاب را به پیروزی برسانند و امروز این انقلاب به کشورهای زیادی صادر شده است.

جانشین معاونت عملیات نیروی زمینی سپاه پاسداران تصریح کرد: بیش از چهار دهه است که از عمر با برکت انقلاب می گذرد و ملت ایران در مسیر ترسیم شده حرکت می کنند.

سردار میریان گفت: امروز نظام سلطه و استکبار تلاش دارند تا از ترویج اسلام ناب محمدی جلوگیری کنند و در این میان عده ای نفوذی در داخل سعی در ضربه زدن دارند اما تا زمانی که این رزمندگان و جوانان با روحیه ایثار و شهادت وجود دارد این انقلاب رو به جلو حرکت می کند.

وی بیان کرد: انقلابی که طی این سالها توانسته همه را به عقب براند قطعا از این بعد نیز در مسیر موفقیت و پیشرفت به راه خود ادامه می دهد تا این پرچم به دست امام عصر(عج) برسد.

وی با اشاره به شخصیت و مدیریت حاج قاسم گفت: زمانی که همه خواب بودند حاج قاسم لشگر آماده کرد و در همین مسیر به شهادت رسید و اگر مسئولین با این روحیه تلاش کنند قطعا وضعیت بهتر می شود.

جانشین معاونت عملیات نیروی زمینی سپاه پاسداران افزود: بیش از چهار دهه است هر اتفاقی که رخ می دهد قدرتمندتر شده ایم و از طرفی اسرائیل به جایی رسیده که هیچ راه نجاتی ندارد و رو به زوال می رود.

سردار میریان خاطر نشان کرد: فرامین رهبری برای همه ما درس است و عمل به آنها مشکلات را برطرف می کند و باید بدانیم که مشکلات با مدیریت جهادی انقلابی حل می شود و دولت سیزدهم قصد پیاده کردن آن را دارد و لازم است که همه مدیران به صورت جهادی در عرصه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی  تلاش کنند.

وی اظهار داشت: انقلابی ماندن بسیار حائز اهمیت است و انقلابی ماندن یعنی پای حرف امام ایستادن و در این مسیر بتوان تا آخر ایستاد، امروز عده ای خود را به درخت تنومند انقلاب چسبانده اند و دین را به بازی گرفته اند که باید این افراد رسوا شوند، اختلاف و دو دستگی بازی دشمن است و برخی فقط به دنبال منافع خود هستند اما ملت ایران یک دل و یکصدا در این مسیر انقلاب به راه خود ادامه می دهند.

جانشین معاونت عملیات نیروی زمینی سپاه پاسداران تصریح کرد: امروز در جامعه به مسئولینی نیاز داریم که احساس مسئولیت داشته باشند و به آیات قرآن و دین عمل کنند تا بتوانند با روحیه جهادی برای حل مشکلات اقدام نمایند.

انتهای پیام/