کشوری گفت:2400 خانواده زندانی تحت پوشش انجمن خیران قرار گرفتند.

به گزارش بازتاب بروجرد، عبدالمجید کشوری در مراسم نسیم مهر که در سالن کانون بسیج بروجرد برگزار شد، اظهار داشت: انجمن حمایت از خانواده های زندانی با هدف کمک های مالی و اشتغال تشکیل شده و در طول سال خدمات مختلفی را ارائه می دهند.

وی افزود: کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد مالی یکی از اقداماتی بود که خیران مشارکت زیادی در این امر داشته و طی ۲۸ ماه گذشته ۹۵۰ زندانی جرائم غیر عمد با بدهی ۶۰ میلیارد تومان از زندان آزاد شده و به آغوش خانواده بازگشتند.

مدیر کل سازمان زندانهای لرستان تصریح کرد: سال گذشته دو هزار و ۴۰۰ خانواده زندانی در استان تحت پوشش انجمن قرار گرفته و از خدمات مختلفی بهره مند شدند.

کشوری با اشاره به خدمات دولت سیزدهم بیان کرد: از آغاز فعالیت دولت جدید تاکنون خدمات و گام های بزرگی در عرصه های مختلف برداشته شده و دشمنان تلاش می کنند تا این تلاشها را به گونه ای دیگر نشان دهند چرا که دولت به دنبال گسترش عدالت است.

وی خاطر نشان کرد: به برکت خون شهدا، امروز ایران اسلامی از عظمت، سربلندی، اقتدار برخوردار است و روز به روز با تلاش و همدلی اهداف محقق می شود.

 مدیر کل سازمان زندانهای لرستان گفت: یکی از اقدامات موثر در کاهش آسیب های اجتماعی، توزیع عادلانه یارانه ها و ثروت است که دولت این کار را آغاز کرده است.

کشوری بیان کرد: باید به گونه ای برنامه ریزی و تلاش کرد که فاصله بین مردم و مسئولان کاهش یابد و بهتر بتوانیم مشکلات را برطرف نماییم.

انتهای پیام/