سردار کشکولی با اشاره به گام مهم امام خمینی(ره) در تشکیل حکومت دینی گفت: پیام مهم مقاومت به دنیا صادر شده است.

به گزارش بازتاب بروجرد سردار مرتضی کشکولی در مراسم بزرگداشت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) که در مسجد امام(ره) برگزار شد اظهار داشت: سالها قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، امام(ره) برای قیام علیه رژیم پهلوی اقدام کرد و با این قیام، اولین جرقه برای نابودی رژیم پهلوی رقم خورد، رژیمی ستمشاهی که بر مردم حکومت می کرد و امام(ره) گامی مهم برای تشکیل حکومت دینی برداشت.
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تصریح کرد: امام(ره) پس از سالها مجاهدت و تلاش توانست با تکیه بر خدا و پشتیبانی مردم انقلابی را ایجاد نماید که به ظلم پایان دهد و عدالت را در جامعه گسترش نماید، از همین رو در روز تاریخی ۱۲ فروردین ملت ایران به صحنه آمدند و به جمهوری اسلامی ایران رای دادند.
وی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام(ره) دست چپاولگران و غارتگران را از منافع این کشور کوتاه کرد و با اقتدار در برابر همه دشمنان ایستاد و استقلالی بی نظیر در کشور آغاز شد.
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به دوران دفاع مقدس عنوان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، دشمنان جنگ تحمیلی را در پیش گرفته تا بتوانند انقلاب نوپا را زمین گیر کنند از همین رو کشورهای زیادی به کمک صدام آمدند ولی رزمندگان اسلام لبیک گویان به ندای امام راحل به میدان جنگ رفته و هشت سال در برابر دشمن ایستادند تا به پیروزی رسیدند.
وی بیان کرد: در دوران دفاع مقدس، قدرت الهی به کمک آمد و ایران با قدرت تمام، دشمن را به عقب راند، امام(ره) یار رزمندگان بود و با توکل بر خدا پیروز میدان شدند.
سردار کشکولی با اشاره به نقش امام(ره) در حوادث مختلف گفت: نقش مهم معمار کبیر انقلاب در پیروزی انقلاب، دوران دفاع مقدس، ایستادگی در برابر استکبار به گونه ای بود که توانست پیام مهم مقاومت را به دنیا صادر کرد و در جنگ تحمیلی فرمودند که زمانی عراق به مرزهای کشور خود برگردد، جنگ تمام می شود و رزمندگان تا آخرین لحظه در میدان ایستادند.
سردار کشکولی با بیان این که غرب در حال زوال و نابودی است، افزود: سالها پیش امام(ره) و پس از آن مقام معظم رهبری افول آمریکا را مطرح نموند و هر روز که می گذرد این افول بیشتر نمایان می شود.
وی بیان کرد: امام خمینی(ره) طی سالها توانست پایه های مقاومت و ایستادگی و عدم وابستگی را پایه گذاری نماید و از زمان رهبری مقام معظم رهبری تاکنون نیز شاهد استقامت روزافزون این مقاومت و اقتدار و سربلندی کشور هستیم.


انتهای پیام/