حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت:دشمن تلاش می کند تا بین مردم و نظام فاصله ایجاد کند .

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در مراسم ۱۵ خرداد که شامگاه یکشنبه در مسجد حضرت ولیعصر(عج) بروجرد برگزار شد، اظهار داشت: در خرداد ماه رویدادهای مهمی رخ داده از جمله قیام ۱۵ خرداد که سرآغاز تحولی بسیار بزرگ بود و این روز هیچگاه فراموش نمی شود.
وی افزود: رژیم پهلوی در تلاش بود تا با همکاری اسرائیل بتواند اسلام و قرآن را از بین ببرد اما بزرگ مردی به نام امام خمینی(ره) برخاست و با سخنرانی خود در عاشورای ۴۲  این را برای مردم آشکار کرد و این در حالی بود که دین، امام(ره) و مردم در سرنوشت کشور به گونه ای نقش داشتند که با وجود این سه مهم، زورگویان از ایران رانده شده و انقلاب به پیروزی رسید.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: بعد از این سخنرانی، امام(ره) دستگیر شد ولی مردم به حمایت از امام به میدان آمدند و هزاران نفر در این روز به شهادت رسید و این سرآغاز همان تحولی بود که در نهایت منجر به پیروزی انقلاب اسلامی ایران در اسل ۵۷ گردید.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی عنوان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، استکبار دچار وحشت شد از همین رو توطئه ها و فتنه های خود را برای ضربه به کشور آغاز کرد و ابتدا جنگ تحمیلی را بر علیه کشور به راه انداخت که ملت ایران به رهبری امام(ره) پس از هشت سال مقاومت، به پیروزی رسیدند و نتیجه این مقاومت و پیروزی، استمرار جمهوری اسلامی ایران بود.
وی با اشاره به نقش مردم در استمرار انقلاب، بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران به پشتیبانی مردم و رهبری امام(ره) به پیروزی رسید که این پشتیبانی و حضور همیشه در صحنه ملت ایران، درس عبرتی به دشمن داده است که با اتحاد می توانند زورگویان را ناامید کنند.
نماینده ولی فقیه در لرستان خاطر نشان کرد: امروز دشمن تلاش می کند تا بین مردم و نظام فاصله ایجاد کند، همچنین استکبار همه رسانه های خود را به کار گرفته تا با دروغ و سیاهنمایی بتواند ضربه ای به کشور وارد کند اما همه این توطئه ها نابود می شود و آنها دچار یاس می شوند.
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: همه مسئولان وظیفه دارند تا مردم دار باشند و برای رفاه و آسایش مردم تلاش کنند و همگی در راستای حفظ انقلاب از آسیبها کوشا باشیم.
انتهای پیام/