حجت الاسلام حسینی گفت: 40 واحد تولیدی در بروجرد مورد حمایت قرارگاه حمایت از تولید قرار گرفت.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی امام جمعه بروجرد اظهار داشت: در راستای حمایت از واحدهای تولیدی در شهرستان بروجرد، قرارگاه حمایت از تولید راه اندازی شد و تاکنون ۴۰ واحد در این قرارگاه مورد حمایت قرار گرفته اند تا با رفع مشکلات بتوانند در تولید و اشتغال فعالیت نمایند.

وی با اشاره به نظارت بر بازار افزود: بازار باید با دقت بسیار زیادی کنترل شود و از افزایش قیمتها جلوگیری گردد که برای نظارت و کنترل دقیق تر می طلبد که بسیجیان و پیشکسوتان دولت را همراهی نمایند.

امام جمعه بروجرد با بیان این که مهمترین مطابله مردم از دستگاه قضا برخورد با متخلفان است، گفت: این هفته مصادف با هفته قوه قضائیه است که برخورد با متخلفان بدون ملاحضه صورت گیرد.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به سالروز انفجار در حرم رضوی گفت: مردم نسبت به اهل بیت(ع) ارادت ویژه ای دارند و منافقان تلاش داشتند تا با چنین اقداماتی این ارادت را کمرنگ کنند ولی موفق نشدند و روز به روز ارادت مردم به امامان بیشتر می شود.

 وی با تاکید بر صرفه جویی در مصرف آب افزود: صرفه جویی در فصل تابستان بسیار ضروری است و بخشی از آب به دلیل عدم بهینه سازی در بخش کشاورزی، هدر می رود که باید همه همکاری نمایند تا با استفاده درست، از قطع و تنش آبی جلوگیری شود.

انتهای پیام/