حجت الاسلام حسینی گفت: استفاده نادرست از فضای مجازی و گسترش ماهواره ها، عاملی برای گسست خانواده و افزایش طلاق است.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در دیدار با کارکنان دادگستری بروجرد که به مناسبت دستگاه قضا برگزار شد، اظهار داشت: شهید بهشتی دارای مدیریت بسیار ارزشمند و والا بود که توانست در همان مدت خدمات زیادی را ارائه دهد و گام هایی را در این عرصه بردارد که در حادثه هفتم تیر به شهادت رسید.

وی با بیان اینکه تخصص و تعهد دو اصل مهم در حیطه کاری هر مدیر است، افزود: در مسئولیت ها انسان به سایر خصوصیات نیازمند است که نشان دهنده بار سنگین مسئولیت است و یکی از ابزارهای مسئولیت، صبور بودن است که با این ظرفیت می توان مشکلات را حل کرد.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: انسان نیاز به توکل به خدا دارد و با این اصل مهم در هر کاری که وارد شود می تواند موفقیت را از آن خود نماید اما انسان هرچه توانمند باشد نمی تواند کاری را به خوبی انجام دهد و در پیشبرد اهداف نیازمند سایر افرادی است که با همکاری بتوانند اقدام کنند و این در حوزه قضایی مشهود است.

حجت الاسلام حسینی خاطرنشان کرد: مراجعان این دستگاه گرفتار هستند که به دستگاه مراجعه می کنند و در اینجا تعهد و تخصص در کنار صبوری است که مشکلات را برطرف می کند.

وی با اشاره به اینکه آمارهای ارائه شده نگران کننده است، گفت: آمار طلاق نگران کننده است که نهادهای فرهنگی باید تلاش کنند تا با اقدامات لازم از افزایش طلاق جلوگیری نمایند.

امام جمعه بروجرد بیان کرد: فضای مجازی و ماهواره ها بلایی برای خانواده ها و عاملی برای طلاق شده است و دشمنان از این فرصت برای ترویج طلاق و گسست خانواده ها استفاده می کنند که نیاز به کارهای فرهنگی برای کاهش طلاق داریم.

حجت الاسلام حسینی اظهارداشت: دشمن دین و اخلاق را هدف قرار داده و باید در این راستا تهاجمی عمل کرد و اجازه نداد تیر دشمن به هدف برسد.

 انتهای پیام/