حجت الاسلام حسینی گفت: آمریکا بزرگترین جنایتکار عالم است.

به گزارش سفیر افلاک حجت الاسلام سید علی حسینی اظهار داشت: وظیفه اداره تبلیغات و مبلغان این است که بحث احکام در مجالس را مورد توجه قرار دهند،همچنین در سخنرانی ها مسائل شرعی بیان شود و واقعیات بیان گردد.

وی با اشاره به حادثه حجاج در سال ۶۴ گفت: ششم ذی الحجه حادثه ای تلخ رخ داد که رژیم آل سعود به جرم این که حجاج، علیه آمریکا شعار دادند، حجاج را به خاک و خون کشیدند و این رژیم خیال می کرد با کشتن حجاج ما کوتاه می آییم.

امام جمعه بروجرد با اشاره به سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) افزود: اول ذی الحجه روز تاسیس اولین خانواده از جهت فضیلت، عظمت، معنویت و سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) است و خانواده ای بودند که پدر خانواده بزرگ مردی در تاریخ و مادر خانه دخت پیامبر(ص) و فرزندانشان امامان بزرگواری بودند.

حجت الاسلام حسینی تصریح کرد: خانواده ای که سراسر نور، محبت، معنویت بود و اگر جوانان بخواهند خانواده نمونه باشند باید تحقیق کنند، ازدواج های اینترنتی و خیابانی عاقبت ندارد، توجه به ظاهر عاقبت ندارد و زیبایی واقعی تقوا و محبت است و با این معیارها می توان خانواده نمونه ای تشکیل داد چرا که بسیاری از عواملی که سبب شده طلاق افزایش یابد، زیاده خواهی و رفاه طلبی است که باید ساده زیستی را مد نظر داشت.

وی با اشاره به شهادت امام باقر(ع) بیان کرد: در برگزاری مراسم عزاداری باید صفات اهل بیت(ع) را بیان و از آنها الگو گرفت.

امام جمعه بروجرد آمریکا را بزرگترین جنایتکار عالم برشمرد و افزود: در ۱۲ تیرماه سال ۶۷ هواپیمایی مسافربری با ۲۹۸ سرنشین توسط آمریکا ساقط و سرنشینان آن به شهادت رسیدند،  کسانی که می گویند تجهیزات نظامی برای چیست، بدانند اگر آن زمان نصف تجهیزات امروز را داشتیم آمریکا جرات چنین کاری را نداشت اما امروز به محض کوچکترین حرکتی پاسخ های سخت می گیرد چرا که جمهوری اسلامی به قدرتی دست یافته که در دنیا کسی جرات چپ نگاه کردن به آن را ندارد.

انتهای پیام/