یاوری گفت:تربیت دانشجوی تراز انقلاب، یکی از اهداف اصلی دانشگاه است.

به گزارش بازتاب بروجرد، احسان یاوری در جلسه ای که با حضور استاندار لرستان در دانشگاه آیت اله بروجردی برگزار شد، اظهار داشت: هدف ما در دانشگاه، پیگیری دو مسئله است که یکی تربیت نیروی تراز ایران اسلامی است به این‌ معنی که فردی که دارای  تخصص و علم است و علم مورد نیاز را دارد و از تعهد برخوردار است بتواند خادم شایسته ای برای مردم باشد.

وی افزود: هدف بعد نقش آفرینی دانشگاه در منطقه ای که هستم و دانشگاه نباید نسبت به این بی تفاوت باشد و با یاری مسئولان پرتوان حرکت کنیم.

رئیس دانشگاه آیت‌الله بروجردی(ره)، عنوان کرد: در این دانشگاه پنج هزار و ۱۰۰ دانشجو و ۹۸ عضو هیات علمی وجود دارد که یکی از اقدامات دانشگاه، بررسی و ارائه راهکار برای حل مشکلات صنایع بوده است.

وی با اشاره به مشکل خوابگاه در دانشگاه، تصریح کرد: سه هزار و ۵۰۰ تا دانشجو غیر بومی و متقاضی خوابگاه هستند که برای رفع این مشکل مکان هایی در شهر در نظر گرفته شده ولی چون اصول اولیه را ندارند و دانشجویان احساس راحتی ندارند، رایزنی داشتیم که برخی از ادارات بخشی از امکانات خود را در اختیار بگذارند ولی همکاری نکردند.

یاوری بیان کرد: برای حل ریشه ای نیاز است خوابگاه داشته باشیم و در زمینه ساخت خوابگاه از ظرفیت استانداری و خیران استفاده شود.

انتهای پیام/