حجت الاسلام حسینی با اشاره به این که ترویج حجاب و عفاف در جامعه ضروری است گفت: مردم در 21 تیرماه در برابر ترویج بدحجابی ایستادند.

حجت الاسلام سید علی حسینی امام جمعه بروجرد با اشاره به هفته حجاب و عفاف اظهار داشت: رضا خان قصد ترویج بی حجابی و الگوگیری از کشورهای غربی را داشت اما ملت ایران در برابر او ایستادند و نشان دادند حجاب در دین اسلام از اهمیت بالایی برخوردار است از همین رو ۲۱ تیرماه مراسم راهپیمایی در بروجرد با حضور بانوان محجبه برگزار می شود.

وی با اشاره به افول اسرائیل افزود: با قدرت گرفتن جبهه مقاومت، اسرائیل روز به روز ضعیف تر می شود به طوری که امروز در فضای سایبری اسرائیل نیز از جبهه مقاومت شکست می خورد.

امام جمعه بروجرد به دستگیری جاسوس انگلیس به عنوان گردشگر خبر داد و گفت: این فرد وارد منطقه ممنوعه نظامی شده بود که توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد، دشمنان و انگلیس بهتر است بدانند که با رصد مستمر اجازه جاسوسی به آنها داده نمی شود.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به این که آمریکا در بسیاری از توطئه ها ناکام مانده است افزود: آمریکا در پادگان نوژه همدان قصد کودتا داشت که نتوانست آن را اجرا نماید و هر بار در هر توطئه چهره پلید آنها نمایان می شود.

وی به قتل هایی که در بروجرد رخ داده اشاره کرد و گفت: لازم است کارهای فرهنگی در این راستا صورت گیرد چرا که قتل یک عمل زشت است که با آبروی شهر بازی می کند.