منعمی از عدم حضور بانکها در ستاد ساماندهی امور جوانان بروجرد انتقاد کرد.

به گزارش بازتاب بروجرد، مجید منعمی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان بروجرد که در فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: در برگزاری جلسات، نمایده نمی پذیریم و لازم است که خود مدیر با برنامه و گزارش کامل در جلسه حضور پیدا کند.

وی با اشاره به اقدامات پژوهشی و آموزشی در بحث ازدواج طلاق افزود: دانشگاه با توجه به ظرفیتی که در اختیار دارند می توانند در این زمینه اقدامات موثری را انجام دهند و در موضوعات پژوهشی، آسیبها، راهکارها و اقدامات لازم را مورد بحث و بررسی قرار دهند.

فرماندار بروجرد از عدم حضور بانکها در جلسه ستاد امور جوانان انتقاد کرد و گفت: با توجه به این که موضوع جوانان و رفع مشکلات و دغدغه های این قشر خصوصا تسهیلات بسیار مهم است اما بانکها در این جلسه حضور ندارند که به نظر می رسد موضوع تسهیلات ازدواج برای بانکها مهم نیست.

منعمی بیان کرد: در حالی که دولت تلاش می کند تا رضایتمندی مردم را فراهم کند و یکی از این اقدامات پرداخت تسهیلات ازدواج با خروجی فرزندآوری است ولی متولیان بانک در این جلسه حضور ندارند که به آنها تذکر داده می شود نسبت به این موضوع اهتمام ویؤه ای داشته باشند.

وی تبلیغ و ترویج ازدواج آسان را امری ضروری برشمرد و افزود: روابط عمومی دستگاه ها و رسانه ها می توانند در زمینه ترویج ازدواج آسان نقش موثری داشته باشند، همچنین می توان از ظرفیت مساجد و آموزش و پرورش در این زمینه استفاده کرد.

فرماندار بروجرد با اشاره به آمار اشتغال در بروجرد گفت: نباید وقتی دستگاهی تعهدی از اشتغال را مطرح می کند، نتواند آن را اجرایی کند و باید تلاش خود را در این زمینه انجام دهد.

انتهای پیام/