حجت الاسلام حسینی گفت: تریبون نماز جمعه، محل بیان مشکلات و پیگیری مطالبات است.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی ظهر امروز در نشست با خبرنگاران که در بیت امام جمعه بروجرد برگزار شد، اظهار داشت: اولین نماز جمعه روز پنجم مرداد سال ۵۸ اقامه شد که امروز در بسیاری از شهرهای کشور این برنامه با شکوه برقرار می شود.

وی با اشاره به اینکه تریبون نماز جمعه محل بیان مشکلات و پیگیری مطالبات است، افزود: در بروجرد نماز جمعه با شکوه برگزار می شود و طی این مدت اقدامات خوبی صورت گرفت و موضوعاتی مطرح و پیگیری شده است.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: اقداماتی که از تریبون نماز جمعه مطرح و پیگیری شده است شامل نظارت مستمر بر جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز، تسریع در راه اندازی بیمارستان زرینکوب، تشکیل قرارگاه پشتیبانی از تولید که همه این مسائل مطرح شده و به نتایج خوبی هم رسیده است.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به سالروز شهادت شهید صارمی عنوان کرد: خبرنگاران رسالت سنگینی بر عهده دارند و روز شهادت این شهید بزرگوار مصادف با روز خبرنگار شده که باید مراسم خوبی در همین راستا برگزار شود.

وی گفت: با توجه به اینکه بروجرد شهر ویژه می باشد پس باید مدیران شهرستان اختیاراتی داشته باشند تا بتوانند در راستای رفع مشکلات اقدام نمایند و برای رفع موانع تولید و مانع زدایی مدیران تا جایی که ممکن است اختیاراتی داشته باشند تا بتوانند نسبت به ورود سرمایه گذار و رفع مشکلات اقدام نمایند.

امام جمعه بروجرد با اشاره به موضوع حجاب خاطرنشان کرد: یکی از ضروریات دین، حجاب است و عده ای سعی می کنند علیه حجاب دست به تبلیغات بزنند و لازم است در این زمینه امر به معروف و نهی از منکر صورت گیرد.

انتهای پیام/