سردار کاجی با بیان این که شهدا ادامه دهندگان راه امام حسین (ره) بودند گفت: عشق به سیدالهشدا(ع) هر روز در دنیا بیشتر می شود.

به گزارش بازتاب بروجرد سردار حسین کاجی شامگاه سه شنبه در یادواره ۳۳ شهید پایگاه چمران که در مسجد ثاراله بروجرد برگزار شد، اظهار داشت: شهدا در همه مراسم، ما را می بییند، در واقع شهدا ما را به این برنامه و یادواره دعوت می کنند و توفیق بزرگی است که در این مراسم حضور داشته باشیم، لذا شهدا انسان هایی بزرگ بودند که حق بزرگی بر گردن ما دارند و باید تلاش کنیم در مسیر شهدا گام برداریم.

وی با اشاره به فرا رسیدن ایام محرم افزود: محرم و مراسم عزاداری سید الشهدا(ع) هر ساله پرشورتر برگزار می شود و سالهاست دشمن تلاش می کند تا این نور و ارادات به امام حسین(ع) را کمرنگ کند ولی نتوانسته است که علیرغم همه توطئه های دشمن در این زمینه، اما هر ساله مراسم محرم با عشق و ارادت به سید الشهدا(ع) برگزار می شود.

روایتگر دوران دفاع مقدس تصریح کرد: شهدا هم در مسیر امام حسین (ره) به شهادت رسیدند و از بهترین عزاداران محرم بودند که برای حفظ دین و ارزشها جان خود را تقدیم کردند و باید تلاش کنیم تا در مسیر شهدا حرکت کنیم تا به سعادت برسیم.

سردار کاجی عنوان کرد: امروز کسانی که دغدغه تربیت فرزندان را دارند باید پای روضه امام حسین(ع) و یادواره شهدا باشند تا بتوانند فرزندانی مخلص و خدایی را تربیت نمایند، امروز بهترین الگو حاج قاسم سلیمانی است و این شهید بزرگوار همیشه به یاد شهدا بود و اینگونه بود که محبوب دلهای همه شد.

وی خاطر نشان کرد: سعادت دنیا و آخرت را می توان در مسیر شهدا جستجو کرد و گام برداشتن در این مسیر، انسان را به راه راست هدایت می کند.

روایتگر دفاع مقدس با اشاره به سالروز عملیات مرصاد افزود: رزمندگان دفاع مقدس سالها برای دفاع از ارزشها و وطن در برابر دشمن، سینه سپر کردند که یکی از این عملیاتها عملیات مرصاد بود که یاد و خاطره همه شهدا را گرامی می داریم.

انتهای پیام/