حجت الاسلام زنگنه گفت: امروز آمریکا ذلیلانه گور خود را می کند و نیروهایش را از منطقه خارج می کند که این نشان می دهد قدرت اسلام و قرآن در حال گسترش است.

به گزارش سفیر افلاک،  حجت‌الاسلام کاظم زنگنه در مراسم اختتامیه بیست و ششمین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی کوثر که در بروجرد برگزار شد، اظهار داشت: ملاک اصلی، خدمت به خلق خداست و باید تلاش کرد در هر شرایط و مسئولیتی بهترین خدمت رسانی را انجام داد.

وی افزود: امام راحل فرمودند من ورزشکار نیستم ولی ورزشکاران را دوست دارم و اسلام برای ورزش ارزش قائل است، آنهایی که ورزشکار هستند زودتر در مسیر تقوا و معنویت قرار می گیرند و پذیرش این افراد از تقوا بسیار بالاست لذا ورزشکاران جایگاه ویژه ای دارند.

مسئول سازمان فرهنگی و خانواده در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: نباید با بدحجابی زمینه را برای دشمن در تهاجم فرهنگی ایجاد کرد و باید تلاش کرد توطئه های دشمن خنثی شود

حجت‌الاسلام زنگنه با اشاره به اقتدار و موفقیت جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: روزی که جنگ تحمیلی علیه کشور آغاز شد اولین تحریم این بود که به ما سیم خاردار ندهند و امروز هنوز هم تحریم هستیم با این تفاوت که هیچ کسی از هیچ کشوری حق ندارد تجهیز نظامی از ما بگیرد، آن روز تحریم خرید سیم خاردار و امروز تحریم دادن ادوات موشکی است که نشان از اقتدار روز افزون کشور دارد.

وی بیان کرد: امروز آمریکا ذلیلانه گور خود را می کند و نیروهایش را از منطقه خارج می کند که این نشان می دهد قدرت اسلام و قرآن در حال گسترش است.

مسئول سازمان فرهنگی و خانواده در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز دشمنان به سراغ از بین بردن دین آمده اند و می دانند اگر اخلاق، تقوا و دین را بگیرند می توانند به هدفشان برسند و تلاش دارند با بدحجابی و ترویج آن ضربه بزنند که بانوان ایرانی با رعایت حجاب می توانند اهداف شوم دشمن را خنثی کنند.

حجت‌الاسلام زنگنه با اشاره به ایام محرم گفت: با توجه به‌ این‌که‌ در آستانه ماه محرم هستیم و هر چه داریم از عاشورا است می طلبد که از فیوضات ماه محرم بهترین بهره را ببریم.

وی خاطرنشان کرد: نباید اجازه داد موشک های دشمن که با تهاجم فرهنگی می خواهد ضربه بزند، به هدف برسد و قطعا دشمن در همه توطئه ها شکست می خورد.

انتهای پیام/