حجت الاسلام حسینی گفت:عزاداری های ماه محرم فرصتی برای افزایش بصیرت دینی است.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه بروجرد با اشاره به فرا رسیدن ایام محرم اظهار داشت: ماه محرم ماه عزاداری سیدالشهدا(ع) است که مراسم ها و برنامه های عزاداری برگزار می شود و این ایام فرصتی است تا بصیرت دینی افزایش یابد.

وی با اشاره به دیدار ائمه جمعه کشور با رهبری افزود: دولت سیزدهم تلاش های زیادی را برای رفع مشکلات انجام می دهد و باید برای مهار گرانی اقدام شود، در این دیدار رهبری تاکید داشتند که امامان جمعه با جوانان و مردم بسیار مهربان و رفتاری دوستانه داشته باشند.

امام جمعه بروجرد هفته امر به معروف و نهی منکر را فرصتی مناسب برشمرد و گفت: امر به معروف و نهی از منکر وظیفه ای است که وقتی بدحجابی، کم فروشی و یا مشکلات این چنینی در جامعه مشاهده می شود، تذکر داده شود که می توان این مهم را از ادارات دولتی آغاز کرد به طوری که باید مدیران و کارکنان با مراجعه کنندگان ادارات رفتار مناسبی داشته باشند.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به دیدار رهبری با پوتین افزود: امروز ایران در تجهیزات نظامی بسیار قدرتمند و پیشرفته است تا جایی که روسیه از ایران تجهیزات نظامی خریده است البته اگر روسیه جنگ را آغاز نمی کرد قطعا آنها جنگ را علیه این کشور شروع می کردند.