رهبران نوشت: نقش سردار همدانی در مهار فتنه 88 بسیار روشن بود و یکی از سران فتنه اخیرا علیه مدافعان حرم بیانیه داده است.

به گزارش سفیر افلاک، اخیرا یکی از سایت‌های مدافع فتنه ۸۸ که معمولاً از خارج از کشور بروزرسانی می‌شود، متنی به نقل از میرحسین موسوی از ارکان فتنه آمریکایی، انگلیسی، صهیونیستی سال ۸۸ منتشر کرده که محتوای آن بیش از هرچیز انتقاد از جمهوری اسلامی و مدافعان حرم به دلیل مبارزه با داعش و تروریست‌های مسلح در سوریه است.

جنس ساختار جملات و ادبیات به کار رفته در این بیانیه بار دیگر این شبهه را تداعی می‌کند که مانند بسیاری از بیانیه‌های پیشین میرحسین موسوی، این بار هم عده‌ای در پشت صحنه برای او چنین جملاتی را دیکته کرده و او را مانند وقایع بعد از انتخابات ۸۸ به معرکه‌ای فرستاده‌اند که غیر از اهانت به عاشورا، این بار به حمایت از داعش و حفاظت غیرمستقیم از منافع رژیم صهیونیستی هم کشانده شود.

موسوی در بیانیه خود به نحو بسیار عجیبی علیه مبارزه با داعش در سوریه و همچنین کمک به گروه‌های مقاومت در یمن علیه جنایت آل سعود و …موضع‌گیری کرده و حتی در گامی فراتر حزب‌الله لبنان را به باد انتقاد گرفته و در مجموع مقاومت علیه داعش و اسرائیل و آل‌سعود و … را شوم و کجروی و «جرائم ننگین» خوانده است.

در فراز بسیار عجیب دیگری از این بیانیه، موسوی اهانت‌ وقیحی به سرداران شهید مدافع حرم روا داشته و نوشته است که آن سردار بی‌افتخار جانش در غربت به قربانی مستبدی دیگر تلف شد.

کینه میرحسین موسوی و سایر مزدوران آمریکا از شهید همدانی عجیب نیست چراکه آن شهید عزیز سوابق مبارزاتی با رژیم طاغوت، حضور در جبهه‌های دفاع مقدس، مبارزه با منافقین و گروهک‌های ضدانقلاب و دفاع از حرم، مقابله با آشوبگران و اغتشاشگران در فتنه ۸۸ را در کارنامه خود داشت.

شهید حاج حسین همدانی که در فتنه ۷۸ جانشین نیروی مقاومت بسیج بود و از آبان ۸۸ فرماندهی سپاه محمد رسول‌الله تهران را برعهده داشت، در گلوگاه وقایع ۸۸ قرار گرفت و با کنترل اغتشاشات خیابانی و همچنین روشنگری‌ها درخصوص ابعاد و عوامل اغتشاش نقش تاثیرگذاری در خنثی‌‌سازی و مهار فتنه ۸۸ داشت.

این درحالی است که میرحسین موسوی غیر از نمایشگاه نقاشی “موش و گربه” در حسینیه ارشاد آنهم با اسم مستعارفاقد هرگونه سوابق مبارزاتی وانقلابی می باشد اما شهید همدانی افتخار مبارزه با شاه، صدام و داعش را یکجا داشت.

همایون رهبران، کارشناس سیاسی