حجت الاسلام حسینی گفت: انقلاب اسلامی ایران بر روی ریل موفقیت و سربلندی به راه خود ادامه می دهد.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در دیدار با مسئولان بروجرد که به مناسبت هفته دولت برگزار شد، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران پدیده ای است که این انقلاب را به انقلاب حضرت مهدی(عج) متصل می کند.

وی افزود: با گذشت ۴۳ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، دشمنان همواره تلاش کردند تا با القای ناامیدی بتوانند بین مردم و نظام فاصله ایجاد کنند و برای این برنامه از رسانه های خود و ماهواره استفاده می کنند در حالی که انقلاب بر روی ریل موفقیت و سربلندی به راه خود ادامه می دهد.

امام جمعه بروجرد با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران روز به روز قوی تر می شود، تصریح کرد: امروز اقتدار و عظمت ایران به حدی است که آمریکا در برابر ایران به زانو درآمده است.

حجت الاسلام حسینی عنوان کرد: همه مسئولان امروز وظیفه دارند در جهت خدمت به مردم تلاش کنند و در این دولت کارهای بسیار بزرگ و خوبی صورت گرفته به طوری که جراحی اقتصادی، آبرسانی و یا در مسئله سیاست خارجی و یا واکسیناسیون اقدامات چشمگیری صورت گرفته لازم است.

وی بیان کرد: برخی از مردم از عملکرد و رفتار برخی از مدیران و کارمندان گلایه دارند که لازم است مدیران، کارمندان دستگاه ها را نظارت نمایند که چگونه با مردم و ارباب رجوع برخورد می کنند، برخی دیگر از مردم هم از بانکها گلایه هایی دارند که لازم است در این موارد نظارتها افزایش یابد.

امام جمعه بروجرد خاطرنشان کرد: برای نظارت بیشتر بر بازار و جلوگیری از سودجویی عده ای از افراد می توان از ظرفیت بازرسان افتخاری استفاده کرد.

حجت الاسلام حسینی اظهارداشت: با توجه به اینکه شهر ویژه دیده شده لازم است، به مدیران هم اختیاراتی داده شود تا بتوانند برخی از اقدامات را انجام دهند، امروز فرصت آزمون و خطا نیست و همه باید با تلاش و همکاری در جهت رفع مشکلات و خدمت به مردم تلاش کنند.
انتهای پیام/