منعمی گفت: دولت عدالت محور سیزدهم برای خدمت به مردم گام برمی دارد و تمام قد در جهت خدمت به مردم ایستاده است.

به گزارش بازتاب بروجرد مجید منعمی صبح امروز در دیدار مدیران با امام جمعه بروجرد که به مناسبت هفته دولت در دفتر امام جمعه برگزار شد، اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، شهیدان رجایی و باهنر روی کار آمدند که یک امیدی در دل مردم ایجاد شد ولی طولی نکشید که اتفاقی رخ داد و این دو مرد بزرگ به شهادت رسیدند، این رویداد اگرچه تلخ بود ولی منشاء خیر و برکت شد و هر ساله سالروز شهادت این دو بزرگوار به عنوان هفته دولت نامگذاری شده و فرصتی برای بیان دستاوردها می باشد.

وی افزود: امروز در دولت سیزدهم فرصتی برای خدمت به مردم فراهم شده که باید از هر لحظه این ایام در جهت خدمت به مردم بهره برد.

فرماندار بروجرد تصریح کرد: بعد از دوره ای که در دولت قبل مردم منتظر برخی رویدادها بودند و رخ نداد، دولت سیزدهم داعیه دار شعارهایی شد که خاطرات اوایل انقلاب را برای بسیاری از مردم زنده کرد و این دولت مردمی و عدالت محور برای خدمت به مردم گام برداشت.

منعمی بیان کرد: تسریع در امر واکسیناسیون، تلاش برای مسکن ملی، حذف ارز ترجیحی، تامین مایحتاج مردم، تلاش برای جلوگیری از قطع برق از مهمترین اقدامات دولت طی یک سال گذشته بوده است و همگی باید در جهت خدمت به مردم و زدودن مشکلات تلاش کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در هفته دولت در شهرستان بروجرد ۸۰ پروژه با اعتباری بالغ بر هزار و ۷۴۳ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام/