آیت اله نیازی گفت: برای رسیدن به سعادت و راه راست بهترین روش این است که از سیره و روش ائمه اطهار(ع) الگو بگیریم و حرکت در این مسیر به رستگاری منتهی می شود.

به گزارش بازتاب بروجرد، آیت اله هاشم نیازی ظهر امروز در مراسم افتتاح طرح «حامیم» که در دانشگاه آزاد بروجرد برگزار شد، اظهار داشت: خودسازی و ارتباط گرفتن با ائمه اطهار(ع) سرمایه عظیمی است که با توجه به ایام اربعین باید توجه داشت که گریه برای سید الشهدا(ع) ماندگار است.

وی با بیان اینکه ثمره ارتباط با ائمه اطهار(ع) نشاط است، افزود: امام خمینی(ره) هر روز به قرائت زیارت عاشورا می پرداختند و ما باید از این رفتار الگو بگیریم و دانشجویان هم با قرائت زیارت عاشورا، نشاط را ایجاد نمایند.

نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: مهمترین دلیل ناراحتی و مشکلات، دل بستن به دنیاست که اگر به دنیا دلبسته نباشیم ناراحتی و مشکلات هم کم می شود و رستگاری در گرو این است که دلبستگی به دنیا و زرق و برق آن نداشته باشیم.

آیت اله نیازی بیان کرد: برای رسیدن به سعادت و راه راست بهترین روش این است که از سیره و روش ائمه اطهار(ع) الگو بگیریم و حرکت در این مسیر به رستگاری منتهی می شود و علاوه بر این اقدامات نماز اول وقت، نماز شب و گریه بر امام حسین(ع) انسان را به سعادت می رساند.

وی با تاکید بر دعا در زمان غیبت امام زمان(عج) خاطر نشان کرد: دعا برای فرج تاثیر بسیار زیادی برای زندگی انسان دارد و این را باید همیشه مد نظر داشته باشیم چرا که متوسل شدن به امام عصر(عج) بسیاری از مشکلات را برطرف می کند.

انتهای پیام/