حجت الاسلام دادسرشت با اشاره به ضرورت جهاد تبیین گفت: دشمنان تلاش دارند مشکلات اقتصادی را بزرگ جلوه دهند.

به گزارش بازتاب بروجرد، حجت الاسلام محمد دادسرشت ظهر امروز در مراسم افتتاحیه طرح حامیم که در دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد در حال برگزاری است، اظهار داشت: در جهاد تبیین رهبری بر چند موضوع تاکید دارند که یکی از آنها این است که روایات ناحقی را که به جای حق جایگزین می کنند را افشا کنیم.

وی افزود: دشمنان پروژه تطهیر نظام پهلوی و پروژه ضعف اقتصادی نظام اسلامی را  کلید زده اند، و اگر شناخت کافی از خیانت های رژیم پهلوی نداشته باشیم نمی توانیم بر این پروژه دورغین دشمنان غلبه کنیم.

مدیر حوزه های علوم اسلامی دانشگاهیان کشور گفت: دشمنان تلاش دارند مشکلات اقتصادی را بزرگ جلوه دهند و به این واسطه نظام اسلامی ایران را ناکارآمد جلوه دهند که برای این موضوع نیز باید دانش خود را بالا برده و توطئه دشمنان را خنثی کنیم.

حجت الاسلام دادسرشت بیان کرد: در دوران پهلوی، طبقات مرفه جامعه زندگی بهتری داشتند ولی متاسفانه طبقات متوسط به پایین زندگی خوبی نداشتند چار که رژیم پهلوی یک دولت وابسته به خارج و وارد کننده بود و هیچ خودکفایی نداشت و اگر تحقیق کنیم واقعیات زمان پهلوی به خوبی مشهود است ولی دشمنان امروز به دلیل دشمنی با انقلاب اسلامی رژیم پهلوی را بزرگ جلوه می دهند تا به اهداف شوم خود برسند.

وی اظهار داشت: در اوایل انقلاب بزرگترین ترور قرن بیستم با انفجار دفتر حزب جمهوری توسط دشمنان رقم خورد و همزمان رجایی و باهنر نخست وزیر و رئیس جمهور ایران را ترور کردند ولی راهشان ادامه دارد.

مدیر حوزه های علوم اسلامی دانشگاهیان کشور گفت: با پیروزی انقلاب دشمنی ها افزایش یافت و جهان به سرکردگی آمریکا و اسرائیل در دوران دفاع مقدس با ایران وارد جنگ شد و تا به امروز دشمنان ساکت نبودند و با جنگ نرم وارد عمل شده اند.

حجت الاسلام دادسرشت افزود: برای خدمت رسانی و روایت گری حقایق را منتشر کنیم و امروز باید اولین روایت گر حقایق باشیم تا دشمنان روایات دروغین را منتشر نکنند و باید تلاش کنیم با روشنگری اطرافیان خود را آگاه کنیم.

انتهای پیام/