منعمی گفت: موانع پروژه نهضت ملی مسکن برطرف شود.

به گزارش سفیر افلاک مجید منعمی در جلسه شورای مسکن که در فرمانداری بروجرد برگزار شد، اظهار داشت: موضوع مسکن در دولت سیزدهم، ضریب دو چندانی گرفته چرا که بحث اشتغال و مسکن دو موضوع مهم در دولت جدید می باشد.

وی افزود: امروز دولت به صورت جدی موضوع مسکن که در اولویت قرار دارد را پیگیری می کند و لازم است دستگاه های مرتبط تلاش کنند تا موانع بر سر راه نهضت ملی مسکن برطرف گردد و روند کار تسریع یابد.

فرماندار بروجرد تصریح کرد: برطرف کردن موانع، برنامه ریزی، پیگیری و سایر اقدامات می تواند علاوه بر پیشبرد پروژه، سبب ایجاد رضایتمندی در متقاضیان نیز گردد.

منعمی با اشاره به مسکن نیازمندان گفت: در سفر اخیر رئیس مجلس به استان لرستان قرار شد که پنج هزار واحد مسکن برای نیازمندان در استان احداث شود که می توان از این ظرفیت را در شهرستان استفاده کرد و لازم است اقداماتی صورت گیرد تا مددجویان بهزیستی و کمیته امداد هم در این نهضت بتوانند صاحب منزل شوند.

وی با تاکید بر نظارت کار تعاونی ها گفت: می طلبد که نظارت جدی بر تعاونی ها در دستور کار باشد و در مجموع به گونه ای اقدام شود تا مسکن ارزان در اختیار افراد قرار گیرد.

انتهای پیام/