حسنوند با بیان اینکه هفته دفاع مقدس فرصتی برای بیان رشادت‌ها و ایثارگری رزمندگان است، گفت: باید تلاش کرد تا این رشادت‌ها برای نسل جوان بازگو شود.

به گزارش بازتاب بروجرد سرهنگ احمد حسنوند ظهر امروز در جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس که در فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: بسیاری از کشورها به دنبال تمدن سازی هستند ولی ایران کشوری است با تمدن و دارای آثاری فاخر و امروز به الگویی برای بسیاری از کشورهای دنیا تبدیل شده است.

وی افزود: رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس کار بسیار بزرگی را انجام دادند و با نثار جان خود، امنیت و آرامش را برای کشور رقم زدند و امروز همه ما وظیفه داریم در مسیر ترسیم شده توسط امامین انقلاب و شهدا حرکت کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد تصریح کرد: هفته دفاع مقدس فرصتی برای بیان رشادتها و ایثارگری رزمندگانی است که خالصانه و شجاعانه در برابر دشمن ایستادند و با پیروزی در برابر دشمن به دنیا نشان دادند برای حفظ ارزشها تا پای جان ایستاده اند.

سرهنگ حسنوند با اشاره به برنامه های هفته دفاع مقدس در بروجرد، گفت: برنامه ریزی هایی صورت گرفته تا در این ایام برنامه ها به بهترین شکل برگزار شود که ارتباط تصویری رهبر انقلاب با پیشکسوتان عرصه دفاع، دیدار با امام جمعه، غبار روبی گلزار شهدا، برپایی میز خدمت و برگزاری یادواره های شهدا از مهمترین برنامه های این هفته می باشد.

امین گودرزی معاون سیاسی فرمانداری بروجرد نیز در این جلسه اظهارداشت: شهدا با تقدیم جان خود، ادامه مسیر را نشان دادند تا این انقلاب به دست صاحب اصلی آن امام عصر(عج) برسد.

وی با اشاره به برنامه های این هفته، افزود: سرکشتی و دیدار با خانواده های شهدا در طول هفته دفاع مقدس ضروری است و لازم است ادارات تلاش کنند تا در این ایام از خانواده های شهدا سرکشی نمایند.

معاون سیاسی فرمانداری بروجرد تصریح کرد: در راستای زیباسازی فضای شهری باید اقدامات مناسبی صورت گیرد و می طلبد نمایشگاهی از عکس های دفاع مقدس برپا شود تا نسل جدید با رشادتهای آن دوران بیشتر آشنا شوند.

انتهای پیام/