حجت الاسلام حسینی با بیان این که ریشه اغتشاشات دشمنان است گفت: برخورد با اغتشاشگران خواسته همه مردم است.

به گزارش بازتاب بروجرد، حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه بروجرد اظهار داشت: یاد مرگ انسان را از گناه باز می دارد و دل را زنده می کند کسی که با تقوا باشد از دیگران بی نیاز می کند و انسان را نورانی می کند و دنیا را در نظر کوچک جلوه می دهد.

وی با بیان این که دفاع مقدس ایستادگی ملت ایران در برابر دنیا بود افزود: دفاع مقدس جنگ بین حق و باطل بود کفر جهانی در مقابل ایران ایستاد و سلاح و تجهیزات نداشتیم، در بین اسرا از ۳۱ کشور وجود داشت و حدود ۸۰ کشور با ایران جنگیدند.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: ایران رهبری الهی مانند امام خمینی(ره) داشت که هیچگاه از هیچ کسی نترسید و به ما درس مقاومت داد، ملت ایران اعتقاد و اتحاد عمیق داشتند و از ولی فقیه اطاعت بی چون و چرا داشتند، همچنین ملت ایران با عامل ایمان دشمن را شکست دادند و امروز ایران قدرت بزرگی در دنیا است و کشور با داشتن نیروهای مسلح قوی و نیروهای بی نظیر مانند سردار سلیمانی ها مقتدر است و دشمن در اطراف کشور ما پایگاه‌های نظامی دارد ولی جرات تجاوز ندارد.

امام جمعه بروجرد با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: ریشه اغتشاشات دشمنان است آنان تلاش دارند تا جبهه مقاومت را تضعیف کنند، دشمنان تلاش کردند تا جلوی پیاده روی اربعین را بگیرند ولی موفق نشدند.

حجت الاسلام حسینی افزود: رئیس جمهور در سازمان ملل سخنرانی شجاعانه ای داشت که دشمنان را عصبانی کرد.

وی بیان کرد: همه ما برای مرگ مهسا امینی ناراحت شدیم ولی اهانت به مقدسات و تخریب اماکن عمومی و کشیدن چادر از سر زنان باعث خوشحالی دشمنان می شود، پلیس ایران کار غیر قانونی نکرده است پلیس وظیفه قانونی کرده است و مرگ مهسا امنیتی عمدی نبوده است، روشنفکرها و سلبریتی ها چرا هیچ فریادی سر نمی دهند کسانی که کشف حجاب می کنند فاسد هستند و نمی توانند برای جمهوری اسلامی تعیین تکلیف کنند و مردم خواستار برخورد قاطعانه با اغتشاش گران هستند قوه قضائیه باید قاطعانه برخورد کند.
امام جمعه بروجرد گفت: از پلیس قدر دانی می کنیم و اعلام می کنیم اگر کسانی قصد کشف حجاب داشته باشند باید برخورد قانونی انجام شود.
وی با اشاره به آغاز سال تحصیلی افزود: ارتباط بین اولیا و مربیان زیاد شود و باید به مسائل درسی و معنوی توجه شوند معلمان به مسائل دینی توجه کنند و دانش آموزان را با مسائل دینی آشنا کنند.
حجت الاسلام حسینی خاطر نشان کرد: از استاندار درخو است داریم تا فرماندار بروجرد را سریعا معرفی کند و از وزیر صمت درخواست داریم تا مدیر صمت بروجرد را معرفی کند مردم دچار خسارت می شوند در طول این هفته باید رئیس اداره صمت مشخص شود.