حجت الاسلام حسینی با بیان این که آشوبگران با دین خدا دشمنی می کنند گفت: اغتشاشگران باید به اشد مجازات برسند.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در حرکت خودجوش مردم ولاتیمدار بروجرد در محکوم کردن هتک حرمت به مقدسات اظهار داشت: یکی از دشمنان ما آمریکا است که تاکنون به کشورهای زیادی تجاوز کرده و کارنامه آمریکا بسیار سیاه است، اما رژیم عربستان یک رژیم نوکرصفت است که ترامپ از او به عنوان گاو شیرده یاد کرد، عربستان در یک روز ۸۱ جوان را که اعتراض مسالمت آمیز داشتند را گردن زد و یا منافقینی که سر سفره افطاری به زن و بچه مردم رحم نکرده و آنها را به خاک و خون کشیدند.

وی افزود: امروز کسانی دم از حقوق زنان می زنند که در دنیا جنایت های زیادی را انجام داده اند این در حالیست که بانوان ایرانی الگویی برای همه بانوان هستند.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: پلیس ما مظلوم است و قانون را اجرا می کند، ما انقلاب کردیم و همین سبب دشمنی دشمنان شده است چرا که با پیروزی انقلاب و پیشرفت ایران، آنها رسوا شده و رو به افول هستند.

حجت الاسلام حسینی گفت: از مسئولان امنیتی و اطلاعاتی تقاضا می شود به لیدرهای آشوبها و کسانی که آتش بیار معرکه و دست پروده دشمن هستند و جوانان را برای اغتشاش تحریک می کنند نباید رحم کرد و باید به اشد مجازات برسند.

وی بیان کرد: این روزها به تعداد اندکی از بانوان که روسری از سر می کشند و با دین خدا دشمنی می کنند اخطار داده می شود که مورد برخورد قرار می گیرند چرا که همه ما پشتیبان امر به معروف و نهی از منکر هستیم و اجازه داده نمی شود در کشوری که این همه شهید داده این اقدام و هنجارشکنی ها صورت گیرد.

امام جمعه بروجرد گفت: به خانواده هایی که جوانانشان ناخواسته تحت تاثیر تبلیغات دشمن قرار گرفته اند هشدار داده می شود که مراقب باشند که اگر این جوانان در میدان اعتراضات و اغتشاشات باشند مجازات می شوند و ممکن است به دست خائنان کشته می شوند.

به گزارش سفیر افلاک مردم ولایتمدار بروجرد امروز شنبه از میدان قیام تا میدان تختی در توهین به مقدسات راهپیمایی کردند.

انتهای پیام/