گودرزی با اشاره به این که آشوبگران نظام و انقلاب را هدف قرار داده اندگفت: دشمنان می خواهند شکست های خود را تلافی کنند.

به گزارش بازتاب بروجرد عباس گودرزی در راهپیمایی مردم بروجرد که در محکوم کردن آشوبگران به مقدسات اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر مبنای عقلانیت بنا شده است و امنیت دختران و زنان برای نظام بسیار با اهمیت است.

وی افزود: سالها پیش در چنین ایامی صدام به همراه ۵۴ کشور به ایران حمله کرد و انقلاب اسلامی ایران را که هیچگونه دفاعی نداشت را مورد حمله قرار دادند، در واقع دشمنان آمده بودند تا بمانند و انقلاب را ساقط کنند.
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران یک انقلاب با توان بالای نظامی و راهبردی است و دیگر دوران بزن در رو گذشته است.
گودرزی عنوان کرد: پیروزی ایران اسلامی معادلات آنان را بر هم زده و هیمنه آنان را شکسته است، از همین رو دشمنان می خواهند شکست های خود را تلافی کنند.
وی با اشاره به حوادث اخیر کشور گفت: دشمنان به بهانه مرگ مهسا امینی نظام و انقلاب را هدف قرار داده اند و نظام جمهوری اسلامی با کسانی که اقدام به اغتشاش و آشوب می کند برخورد قاطعانه خواهد کرد.
گودرزی خاطر نشان کرد: امروز توان بازدارندگی ایران اسلامی به قدری بالا رفته است که دشمنان توان مقابله را ندارند و سعی دارند با ایجاد اخلال در نظم و امنیت ضربه بزنند که به هدفشان نخواهند رسید.

انتهای پیام/