دانش آموزان با روحیه بسیجی در مسیر موفقیت گام برمی دارند و شاهد عزم رویش های انقلاب برای سربلندی کشور هستیم.

به گزارش بازتاب بروجرد، نقش نوجوانان و جوانان همیشه در طول تاریخ انقلاب بی نظیر بوده، نوجوانانی که همیشه برای سربلندی کشور گام هایی استوار در عرصه های مختلف برداشته اند.

روحیه بسیجی سبب شده تا دانش آموزان نخبه در عرصه های علمی، فرهنگی و قرآنی بتوانند بر سکوی اقتدار و افتخار بایستند.

نرگس یاراحمدی یکی دانش اموز۱۶ ساله نخبه بروجردی در گفت و گو با بازتاب بروجرد گفت: بسیج ارگانی است که به ما یاد می دهد در یک عرصه فقط فعالیت نداشته باشیم و باید در همه عرصه ها حضور داشته باشیم، روزی در میدان جنگ با سلاح و یک روز در میدان های علمی با سلاح قلم باید شرکت کنیم.

وی افزود: طبق علاقه هایم در مسابقات شرکت کردم و در کنگره قرآنی سمپاد در بخش عمومی مقام ممتاز کشور را کسب کردم، همچنین در مسابقات قرآن و عترت، ادبیات و علوم انسانی و سلول بنیادی و زیست فناوری توانستم رتبه هایی را کسب کنم.

این نخبه بروجردی تصریح کرد: در بخش استانی مقالات علمی پژوهشی در مورد سلول های بنیادی و زیست فناوری شرکت کردم و در مرحله کشوری جزء ۱۱ طرح برتر کشوری برگزیده شد.

یاراحمدی گفت: در سخنوری و شاهنامه خوانی مقام اول استان، مقام دوم کشور و مقام سوم کشور در رشته شاهنامه خوانی و جشنواره زبان و ادبیات فارسی را به دست آوردم که به دانش اموزان توصیه می کنم برای تاثیرگذاری در جامعه باید در همه عرصه ها بسیجی وار حضور داشته باشیم.

فاطمه کرمی دانش اموز ۱۵ ساله دیگری که نخبه بسیجی شناخته شده استف گفت: در رشته حفظ قرآن مقام اول استانی، در قرائت مقام اول استان و کشور و همچنین در رشته سرود گروهی مقام اول استان را کسب کردم.

وی افزود: بسیج باعث پیشرفت و رشد می شود و در عرصه های مختلف شرکت کردم و طبق علاقه می توان مسیر پیشرفت را تسریع بخشید.

انتهای پیام/