کرمی گفت: در نیمه اول امسال، هزار نفر در دوره های آموزشی هلال احمر بروجرد شرکت کردند.

محمد کرمی در گفت و گو با خبرنگار بازتاب بروجرد، اظهار داشت: گفت: جمعیت داوطلبان و جوانان  هلال احمر بروجرد در شش ماهه اول امسال برای هزار نفر در جامعه هدف کلاس آموزشی و مهارتی برگزار کرده است.

وی افزود: این کلاس ها شامل کلاس های آموزشی و مهارتی کمک های اولیه، خفگی ها و احیا قلب، تربیت مربی برای جستجوی غریق در آبهای خروشان، دوره های تخصصی پیش بیمارستانی، کلاس آموزشی آمادگی در مقابل مخاطرات و دیگر کلاسهای آموزشی برای آمادگی اعضا می باشد.

رئیس جمعیت هلال احمر بروجرد تصریح کرد: همچنین نیمه اول امسال در سه مرحله برای بیماران صعب العلاج به مبلغ یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال پرونده پزشکی تشکیل شده است.

کرمی گفت: امدادگران هلال احمر بروجرد  در شش ماهه نخست امسال در ۹ فقره حوادث جاده ای در پایگاه زالیان، اشترینان و سلمان  حضور داشته و نسبت به ارائه خدمات امدادی اقدام نموده اند که در این خصوص یک نفر فوتی، ۲۴ نفر مجروح و شش نفرانتقال به بیمارستان و بیش از پنج مورد رهاسازی و یک مورد اطفاء حریق انجام گرفته است. وی خاطر نشان کرد: در شش ماهه امسال بیش از ۲۰۰ نفر به صورت حضوری به پست امدادی هلال احمر برای گرفتن خدمات سرپایی مراجعه نمودند.

انتهای پیام/