نخبه های زیادی هستند که از همان سنین نوجوانی در مسیر قرآن حرکت می کنند.

به گزارش بازتاب بروجرد، همیشه قرآن چراغ راه بوده و مسیر سعادت را به انسان ها نشان داده است، مانوس شدن با قرآن سبب می شود تا انسان در مسیر رشد و تعالی بتواند به موفقیت هایی عظیم، دست پیدا نماید.

نخبه های زیادی هستند که انس با قرآن و حرکت در مسیر قرآنی را الگویی برای خود ترسیم کرده اند تا در همین راه بتوانند به موفقیت و سربلندی برسند.

برخی از دانش آموزان نخبه، فراگیری قرآن در هر محوری را افتخار می دانند و با تفکر در آیه های قرآن بیشتر می توانند راه خود را پیش ببرند.

یاسمن ترابی یکی از دانش آموزان نخبه ای است که انس با قرآن را از چند سال پیش جزئی از زندگی خود قرار داد و حالا با کسب رتبه اول در مسابقات درس هایی از قرآن به یک موفقیت دست یافته است.

وی در گفت و گو با بازتاب بروجرد افزود: در مقطع دوم دبیرستان رشته علوم تجربی مشغول به تحصیل هستم و در مسابقه های زیادی شرکت کردم و رتبه های منطقه ای و استانی دریافت کردم ولی تصمیم گرفته بودم که در بخش قرآنی هم فعالیت داشته باشم.

وی افزود: از همین رو در مسابقات درس هایی از قرآن شرکت کردم و موفق شدم در بین همه شرکت کنندگان سراسر کشور، رتبه اول را کسب کنم و همین انگیزه من را بیشتر می کند.

این نخبه تصریح کرد: محوریت درس هایی از قرآن بیشتر به احادیث، پیامبران و موضوعات این چنینی بود که تمایل زیادی داشتم و از اطلاعاتی که در این محور کسب می کردم، لذت می بردم.

ترابی بیان کرد: علاوه بر این حوزه قرآنی، در بخش خبرنگاری خبرگزاری پانا هم فعالیت دارم و توانستم رتبه اول غرب کشور را در این بخش کسب نمایم.

انتهای پیام/