حجت الاسلام حسینی با اشاره به پیروزی جبهه حق گفت: امروز دشمنان با جبهه مقاومتِ قهرمان روبرو هستند.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در اجتماع بانوان بروجردی در حمایت از حجاب و عفاف اظهار داشت: حجابی که زنان ایرانی دارند از قدیم حتی قبل از اسلام وجود داشته است، زنان ایرانی حجاب اسلامی ایرانی دارند و در تاریخ ثبت شده است.

وی افزود: کسانی که صحنه گردان اغتشاشات اخیر در ایران هستند از حرام زادگان هستند که به قرآن و اسلام و حجاب اهانت می کنند.
حجت الاسلام حسینی بیان کرد: اعتراض و انتقاد منطقی مشکلی ندارد ولی اغتشاش یعنی تخریب اموال عمومی و آتش زدن پلیس که منطقی نیست، زنان ایرانی هیچگاه کشف حجاب نمی کند زیرا  بی غیرتی و بی حجابی با هویت زنان ایرانی سازگار نیست و باید توجه داشت کسانی که ادعای ایرانی بودن دارند اموال عمومی را تخریب نمی کنند.
امام جمعه بروجرد تصریح کرد: خانواده ها باید مراقب فرزندان باشند تا به دام معاندان نظام گرفتار نشوند که در این راستا باید بصیرت افزایی شود و بهترین راه مبارزه با دشمنان، خدمت صادقانه به مردم است و از دولت تقاضا داریم تا به بازار نظارت داشته باشد.
وی خاطر نشان کرد: دشمنان نیز فکر نکنند تا با اغتشاش و تخریب اموال عمومی می توانند نظام را ساقط کنند چرا که امروز دشمنان با جبهه مقاومت قهرمان روبرو هستند که اگر رهبر آزاده انقلاب فرمان دهد در عرض چند ساعت اسرائیل نابود می شود.
امام جمعه بروجرد با بیان این که مسئولان دستگاه قضایی با اغتشاش گران واقعی برخورد قاطعانه داشته باشند گفت: نباید اجازه داد مردم بیشتر از این آسیب ببینند.
حجت الاسلام حسینی اظهار داشت: رسانه های خود فروخته و فاسد بدانند با دروغ های خود نمی توانند مردم ایران را فریب دهند و تبلیغات رسوای رسانه های معاند باعث می شود ایران در جهان اقتدار بیشتری داشته باشد.

انتهای پیام/