سرهنگ سوری با بیان اینکه دشمنان تلاش دارند تا موفقیت های جمهوری اسلامی ایران دیده نشود، گفت: ایران در اوج موفقیت قرار دارد.

به گزارش بازتاب بروجرد سفیرافلاک، سرهنگ مجید سوری در مجمع بسیج بروجرد که در حسینیه ثاراله بروجرد برگزار شد، اظهار داشت: دشمنان به دنبال موج سواری هستند و با ایجاد شکاف نسلی، مذهبی و قومیتی سعی دارند تا اهداف خود را اجرا کنند.

وی افزود: هرجایی که جمهوری اسلامی ایران موفقیتی داشته است دشمن به دنبال این بوده تا موفقیت دیده نشود به طوری که در بحث فرهنگی، شاهد موفقیت های بسیار عظیمی بودیم، یکی از موفقیت های فرهنگی، اربعین بود که علیرغم همه هجمه های دشمن اما این مراسم بسیار باشکوه برگزار شد.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تصریح کرد: دشمنان تلاش کردند تا با ایجاد اختلاف اجازه ندهند اربعین برگزار شود ولی اربعینی برگزار شد که حاصل جمهوری اسلامی ایران بود و در واقع رزمایش اقتدار و نمایش قدرت جهان تشیع به شمار می رود.

سرهنگ سوری بیان کرد: در اجتماع های مختلفی مانند عید غدیر، جمعیت های عظیمی جمع شدند که این نشان از علاقمندی مردم به دین و مذهبی بود، همچنین از دیگر موفقیت های فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، سرود سلام فرمانده بود که بین المللی شد.

وی با اشاره به پیشرفت ایران در حوزه دفاعی عنوان کرد: رهبری همیشه بر بازدارندگی تاکید داشتند و امسال فرمودند که به سطح بازدارندگی رسیدیم و هیچ کسی جرات حمله و اقدامی را ندارد و وقتی دشمن از جنگ نظامی و سایر موارد مایوس می شود سعی در ایجاد ناآرامی دارد.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: در حوزه اقتصادی نیز اقداماتی صورت گرفته، در حوزه سیاست خارجه نیز موفقیت های بزرگی داشتیم و امروز تیم ایران برای دفاع از منافع این کشور محکم ایستاده و نشان داده که خواسته های دشمن را نمی پذیرد.

سرهنگ سوری بیان کرد: در ایام کرونا بسیاری از دانش آموزان به دلیل تعطیلی مدارس، وارد فضای مجازی شدند و همین سبب شد تا دشمنان از این ابزار برای انحراف افکار جوانان استفاده نمایند.

وی با اشاره به اهداف دشمن خاطرنشان کرد: بزرگترین هدف دشمن، براندازی و تجزیه کشور است، هدف بعدی دشمن مهار ایران در منطقه است و می دانند که پیوند بین مردم و حاکمیت اجازه نمی دهد اهداف دشمن محقق شود.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان افزود: از دیگر اهداف دشمن ترویج بدحجابی و بی عفتی است و امروز همه ما وظیفه داریم جهاد تبیین را مد نظر داشته باشیم و برای نسل جوان از دستاوردهای انقلاب و توطئه های دشمن صحبت کنیم تا افکار به سمتی دیگر هدایت نشود.

سرهنگ سوری با تاکید بر سواد رسانه ای تصریح کرد: بالا بردن سواد رسانه موضوع بسیار مهمی است و امروز این مهم، حلقه مفقوده در فضای مجازی است چرا که اگر سطح سواد رسانه ای ارتقا یابد، به راحتی هر چیزی پذیرفته نمی شود.

وی بیان کرد: همه وظیفه داریم جهادی تلاش کنیم هر جایی که فضای دو قطبی رخ دهد، به نفع نظام نیست و سبب موج سواری دشمن می شود.

انتهای پیام/