حجت الاسلام حسینی گفت:دشمنان می خواهند ایران را تجزیه کنند تا کشور قوی ایران نباشد و تلاش می کنند تا ایران را تجزیه کنند ولی خودشان بهتر می دانند که حریف ایران قوی نمی شوند..

حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه بروجرد،با اشاره به سالروز شهادت حسین فهمیده گفت: این نوجوان ۱۳ ساله دشمن را وحشت زده و دنیا را مبهوت کرد، چند سال پیش نیز یک نوجوان فلسطینی با یک ماشین منفجره به ساختمان صهیونیستها حمله کرد و تعدادی از آنان را به هلاکت رساند و حسین فهمیده در دفاع از دین و ارزش‌های اسلامی الگویی برای جهان شد.

وی افزود: حادثه تلخ در حرم شاهچراغ اندوهی بزرگ بود که محکوم است، محرک اصلی اغتشاشات آمریکا و اسرائیل هستند و طرفداران آنان سلطنت طلب ها هستند آنان باید خاطرات پهلوی را مطالعه کنند، یک آدم سالم در دربار شاه نبوده است و منافقین که ۱۷ هزار نفر در ایران را ترور کردند و اگر شبکه های معاند را تماشا کنید همه بدنامان عالم بر علیه ایران اسلامی قیام کردند و طرحان اغتشاشات هستند برخی فریب خورده و برخی مزد بگیر دشمن هستند که خانواده ها مراقب فرزندان باشند و به آنان آگاهی دهید تا در دام دشمن کشور نشوند.

امام جمعه بروجرد عنوان کرد: شعار آنان یعنی بی بند باری و آزادی فساد و فحشا است اینها آگاهی ندارند و کشوری که این همه شهید دادند نباید ارزش‌های اسلامی در آن کمرنگ شوند، دشمنان می خواهند ایران را تجزیه کنند تا کشور قوی ایران نباشد و تلاش می کنند تا ایران را تجزیه کنند ولی خودشان بهتر می دانند که حریف ایران قوی نمی شوند.

وی تصریح کرد: ایران در آغاز انقلاب بسیاری از گروه‌های تجزیه طلب قصد آشوب داشتند که موفق نشدند و امروز به هیچ عنوان نمی توانند ایران را شکست دهند آمریکا در اطراف ایران پایگاه نظامی دارد ولی جرات حمله نطامی ندارد و با اغتشاشگران باید برخورد قاطع شود.

انتهای پیام/