حجت‌الاسلام حسینی گفت: پیشرفت ایران سبب تضعیف و زوال دشمنان می شود.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت‌الاسلام سید علی حسینی عصر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی بروجرد اظهار داشت: استکبار جهانی به دنبال مانع تراشی برای پیشرفت ایران اسلامی است چرا که می دانند اقدامات و برنامه های ایران سبب تضعیف آنها می شود و تا زمانی که استکبار وجود دارد این چنین فتنه ها و توطئه هایی نیز وجود خواهد داشت ولی پیشرفت های ایران و صدور تفکر انقلاب اسلامی سبب زوال دشمن می شود.

وی افزود: متاسفانه عده ای به دلیل رافت اسلامی پررو و پرادعا شده اند و از رافت اسلامی سواستفاده می کنند که باید با اغتشاشگران به صورت جدی برخورد شود.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: دست دشمن در این آشوب‌ها رو شده است و با افرادی که در ایجاد ناامنی دست دارند به شدت برخورد خواهد شد.

حجت‌الاسلام حسینی با اشاره به راهپیمایی ۱۳ آبان، گفت: امسال ۱۳ آبان بسیار متفاوت برگزار می‌شود و مسیر راهپیمایی از میدان تختی به قیام با حضور پرشور مردم برگزار می‌شود و لازم است همه افراد و همه اقشار با حضور پرشور خود، پاسخ دندان شکنی به دشمن بدهند.

وی بیان کرد: نباید اجازه داد عده ای در بحث تعلیم و تربیت به مقدسات توهین کنند ولی همچنان به کار خود ادامه دهند و می طلبد به شدت برخورد شود.

در ادامه حجت‌الاسلام علی بیرانوندی امام جمعه اشترینان گفت: دشمن امنیت را هدف قرار داده است؛ هدف اصلی دشمن، جلوگیری از پیشرفت ایران است و آنها از قدرتمندتر شدن جوانان و سرمایه های این کشور هراس دارند که در این راستا جهاد تبیین امری بسیار ضروری است.

وی افزود: امروز دشمن بر روی دهه هشتادی ها مانور می دهد و با توجه به اینکه خیلی از دانش آموزان با تاریخ انقلاب اسلامی ایران آشنایی ندارند سریعا تحت تاثیر قرار می گیرد و لازم است با جهاد تبیین، تاریخ انقلاب را برای نسل جوان بازگو کرد.

امام جمعه اشترینان عنوان کرد: دشمنان از بدو پیروزی انقلاب، توطئه هایی را علیه ملت آغاز کردند و با کار فرهنگی، گفتمان‌ها و جهاد تبیین می توان این فتنه ها را خنثی کرد.

انتهای پیام/