گودرزی نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه ۱۳ آبان، آغازی برای انزوای سیاسی آمریکا شد، گفت: حضور پرشور در راهپیمایی، تضمین کننده اقتدار، امنیت و شکست جنگ شناختی آمریکا علیه ایران است.

عباس گودرزی در گفتگو با خبرنگار بازتاب بروجرد، اظهار داشت: ۱۳ آبان یادآور شرارت و حقارت آمریکاست. شرارت به خاطر جنایت هایی که در این روز بر ملت روا داشتند، از جمله ۱۳ آبان سال ۱۳۴۳ که به واسطه اعتراض امام(ره) به مصوبه ننگین کنوانسیون مجلس وقت، امام(ره) ۱۳ سال تبعید شد و این اقدام به معنای اصرار آمریکا به تفکر استکباری آنها بود.

وی افزود: در ۱۳ آبان سال ۵۷ نیز جمعی از دانش آموزان را در مقابل دانشگاه تهران به خاک و خون کشیدند و در ۱۳ آبان سال ۵۸ نیز با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان، پرده از خباثت آمریکا برداشته شد و با این کار مهم دانشجویان، در واقع جاسوسی و دخالت آمریکا در امور ایران افشا شد و اسنادی که به اندازه بیش از ۷۰ جلد کتاب است حاکی از عمق جنایت آمریکا نسبت به منافع ملت بود.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از طرفی در ۱۳ آبان اثبات شد که آمریکا شکننده و قابل مغلوب شدن است و این، آغازی شد بر انزوای سیاسی آمریکا؛ آمریکا نه تنها در دوران انقلاب بلکه سالها قبل با ملت ایران و منافع این کشور خصومت داشت که دشمنی آمریکا با ملت ایران به کودتای ۲۸ مرداد سال ۳۲ برمی گردد که موضوع نفت مطرح بود و آمریکا بازهم خیانت کرد در حالی که مصدق نه حجت الاسلام بود و نه دنبال اسلام خواهی بود بلکه به آمریکا خوشبین بود و به او اعتماد و علاقه هم داشت اما آمریکا از پشت خنجر زد و منافع کشور را نقض نمود.

گودرزی با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان تضمین کننده اقتدار و امنیت و شکست جنگ شناختی آمریکا علیه ایران است، بیان کرد: آمریکا سعی دارد چهره خود را بزک کرده و خود را طرفدار ملت بداند ولی سوابق و پرونده و عملکرد آمریکا در مواجهه با ایران، این را نمی پذیرد بلکه با مراجعه به سابقه آنها، دشمنی آنان با ملت ایران عیان می گردد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکای امروز همان آمریکایی است که با حمایت از صدام در جنگ هشت ساله و با حمایت از منافقین در ترور جوانان این کشور و با حمایت از اسرائیل در ترور دانشمندان هسته ای و با حمایت از تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران و با به شهادت رساندن حاج قاسم و ابومهدی المهندس و با تشویق و اعطای نشان شجاعت به کسی که به هواپیمای ایران شلیک کرد و ۳۰۰ مسافر بیگناه را به شهادت رساند، نشان داد هیچگاه هوادار و طرفدار ملت ایران نبوده است.

گودرزی خاطرنشان کرد: آمریکای امروز همان آمریکاست و فقط در مقطعی، دستکش مخملی می پوشد، در مقطعی لبخند می زند و یا دم از مذاکره می زند لیکن همواره از پشت خنجر می زند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: اتحاد و ایستادگی ملت ایران به رهبری مقام معظم رهبری، همیشه توطئه ها را خنثی می کند.

انتهای پیام/