حجت الاسلام حسینی گفت: هیچ قدرتی نمی تواند ملت ایران را شکست دهد.


به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه بروجرد اظهار داشت: امنیت باعث پیشرفت کشور در همه ابعاد می شود و در سایه امنیت می توانیم دانشمندان بزرگ و دانش آموزان و دانشجویان را برای آینده کشور تربیت کنیم.

وی افزود: امنیت را نیروهای مسلح در سرما و گرما از مرزها گرفته تا داخل شهرها تامین می کنند لذا ما باید برای حفظ امنیت که دشمن کمر همت برای مختل کردن آن نموده است تلاش کنیم، البته تعدادی فریب خورده و اراذل و اوباش نمی توانند امنیت شهرهای کشور را بر هم بزنند چرا که طبق قانون کشور باید با مخلان نظم و امنیت کشور برخورد شود.

امام جمعه بروجرد عنوان کرد: ملت ایران با تمام توان خود از نیروهای مسلح که امنیت را برقرار می کنند حمایت می کنند و امروز حرکت بزرگ ملت ایران در راهپیمایی ۱۳ آبان به دشمنان پیام داد که هیچ قدرتی نمی تواند ملت ایران را شکست دهد، ملت ایران در دوران دفاع مقدس در زیر آتش جنگ دشمن تن به ذلت ندادند و امروز نیز ملت ایران مدافع کشور هستند.

وی تصریح کرد: ملت ایران گول هیاهوی تبلیغات دشمنان را نخواهند خورد و خون شهدای امنیت ایران اسلامی را بیمه کرد، روز ۱۳ آبان ۵۷ یادآور خاطرات تلخ و شیرین در تاریخ انقلاب بود در این روز تعدادی از دانش آموزان به دست ایادی رژیم طاغوت به شهادت رسیدند و همچنین در این روز لانه جاسوسی آمریکا تسخیر شد و بساط فتنه آمریکا برچید.

حسینی بیان کرد: ملت ایران اهانت به مقدسات و بی عفتی و بی غیرتی را تحمل ندارند، دشمنان با شعار بی عفتی و بی غیرتی قصد اغتشاش داشتند که ملت ایران قبول نمی کند، امروز دشمنان قصد دارند بی بندو باری و بی حیایی در کشور ترویج دهند و می خواهند بی عفتی را در مقابل ارزش ها ترویج دهند، در حادثه اخیر اتاق فکر اغتشاشات اخیر کشور آمریکا و اسرائیل بود.

امام جمعه بروجرد گفت: پلیس ایران به اخلاق اسلامی مسلح است و هیچگاه با خشونت همراه نیست، امروز نیاز است تا قوه قضاییه با کسانی که خشونت را ترویج می دهند برخورد قاطع کنند.جوانان ایران اسلامی برای حفظ مقدسات و ارزشهای اسلامی حاضرند جان بدهند، دانشجویان نباید اجازه دهند برخی افراد تهی مغز که علیه کشور و مقدسات کشور حرکت غیر اخلاقی انجام می دهند ایستادگی کنند.

وی خاطر نشان کرد: این انقلاب به دست امام زمان (عج) خواهد رسید، ملت ایران هزاران نفر مانند سردار سلیمانی داشته که شهید شده اند و دشمنان بدانند که خون شهیدان انقلاب را بیمه کرده و می کند و ملت ایران باید مراقب باشند و به نیروهای مسلح و نیروهای امنیت و اطلاعاتی کمک کنند و هر کجا مخلان نظم و امنیت را مشاهده می کنند آنان را معرفی کنید.