حجت الاسلام حسینی گفت:پیشرفت موشکی ایران نشان دهنده اقتدار کشور است.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه بروجرد اظهار داشت: شهادت شهید تهرانی برکات فراوانی داشت و آثار و شاگردان این شهید امروز ایران را به قدرت بزرگ موشکی جهان تبدیل کرده است.
وی افزود: اعتقاد و ایمان به خداوند باعث شد که در دوران دفاع مقدس رزمندگان اسلام با دست خالی حماسه آفریدند و خرمشهر و سوسنگرد و بستان را آزاد کردند و ایران اسلامی با آغاز انقلاب دنبال پیشرفت علمی بوده و این برای دشمنان سنگین است از همین رو آنان دانشمندان ایران را ترور کردند تا ایران پیشرفت علمی نکند.
امام جمعه بروجرد تصریح کرد: ایران کشوری صلح طلب است و هیچگاه شروع کننده جنگ نبوده است و در هر شرایطی از منافع خود دفاع کرده اما همواره پاسخ کوبنده به دشمنان داده است به طوری که در جنگ هشت ساله پاسخ محکمی به دشمن داده شده که امروز جرات تجاوز ندارند.
حجت الاسلام حسینی گفت: آمریکا یک کشور ناامن است و طبق آمار خودشان ۴۰۰ دانش آموز در یکسال با اسلحه کشته شده اند که حاکی از این است که آنان حرکات وحشیانه با مردم دارند و در یک کلمه، حقوق بشر در آمریکا معنایی ندارد و امروز آمریکا در حال غارت کشورهای دیگر است و تجاوز ادامه دارد که می خواهند کشور ها را به عنوان نوکر بگیرند.

وی بیان کرد: آنان در اتاق فکر خود هر روز توطئه برای ضربه زدن به نظام می کنند، منافقین، زنان فاسد و سلطنت طلبان در شبکه های تحت امر آنان فعالیت دارند و برای ضربه زدن به نظام توطئه می کنند.

امام جمعه بروجرد خاطر نشان کرد: وزیر آموزش و پرورش باید توجه داشته باشد که معلمان خائنی که تعداد آنان کم است و در کلاس به مقدسات توهین می کند را شناسایی کنند، معلمان و اساتید دانشگاهی انقلابی باید افراد خائن را شناسایی کنند زیرا آنان خائن به نظام هستند البته برخی کارمندان نیز که در ادارات به نظام خیانت می کنند باید شناسایی و برخورد قانونی شود.
حجت الاسلام حسینی اظهار داشت: خدا را شاکر هستیم که نظام اسلامی هر روز در حال پیشرفت است و پیشرفت موشکی ایران بسیار زیاد است که این اقتدار ایران را نشان می دهد، ایران در عرصه نظامی و موشکی پیشرفت های فراوانی کرده است و موشک قاره پیما ایران می تواند پایگاههای آمریکا و اسرائیل در کشورهایشان هدف قرار خواهد کرد.
وی بیان کرد: امروز آمریکا و اسرائیل در معرض خطر هستند و اگر دست از پا خطا کنند از تیر رس موشک های ایران در امان نخواهند بود و دانشمندان و اساتید جوان ایران اسلامی در سایه لطف خداوند به فناوری های بزرگ علمی دست یافته اند.
امام جمعه بروجرد گفت: امروز روحانیت در حال خدمت به ملت ایران در دورترین روستاها هستند و ملت ایران همواره پشتیبان روحانیت است و کسانی که از روی ناآگاهی عمامه از سر روحانیت می اندازند به حرف اتاق فکر دشمن عمل می کنند.

انتهای پیام/