حجت الاسلام حسنیی گفت:تفکر بسیجی، تفکر اسلام ناب محمدی و تفکر ولایت مداری است.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه بروجرد با اشاره به هفته بسیج گفت: تفکر بسیجی تفکر اسلام ناب محمدی و تفکر ولایت مداری است، بسیجی یعنی پایبند به اسلام ناب بسیجی و فرهنگ قرآنی و پیامبر(ص) است، زندگی بسیجی ساده زیست است و به مدیریت جهادی اعتقاد دارد.

وی افزود: مدیریت جهادی یعنی این که تا جایی که فرد توان دارد کار می کند که باید در جامعه ترویج شود، بسیج بی ادعا مدافع امنیت جامعه است و در اغتشاشات اخیر بسیج در کنار نیروی انتظامی بوده است.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: مدافع واقعی انقلاب، بسیج است که در سادگی کامل زندگی می کنند و در مقابل دشمنان ایستاده اند.

حجت الاسلام حسینی گفت: بسیجیان بدون ادعا در مقابل اغتشاشگران ایستاده اند و کسانی که سلاح سرد یا گرم به دست داشته باشند و مردم را وحشت زده کردند باید مجازات شوند که لازم است قوه قضاییه قاطعانه برخورد کند و در مقابل اغتشاشگران باید با قاطعیت برخورد شود و این خواست مردم است که دیگر وقت آن رسیده که برخورد قاطع شود.

وی بیان کرد: در برابر امپراتوری رسانه ای قرار داریم و دشمنان دورغ های بزرگی به خورد مردم می دهند و برخی مردم نیز باور می کنند، باید توجه داشت که هر کسی که با خدا به جنگ برخاست شکست خواهد خورد و در این راستا بی حجابی و اسلحه کشیدن به روی بسیج و سپاه و نیروی انتظامی جنگ با خداست.

امام جمعه بروجرد افزود: دشمنان از اغتشاشات به جایی نخواهد رسید و پیروز این میدان نیز امت اسلامی ایران است.