حسنوند گفت:بسیج، رمز موفقیت در کشور است و بسیجیان همیشه در کنار سایر نیروهای مسلح برای دفاع از ارزشها حضور دارند.

به گزارش بازتاب بروجرد سرهنگ احمد حسنوند در دیدار بسیجیان با امام جمعه اظهار داشت: بسیج در فتنه اخیر کشور در میدان حضور دارد و تا وقتی این کشور به امنیت نیاز دارد به انگیزه بسیجی هم نیاز است.

وی افزود: دشمنان با توجه به ماهیت و قوت بسیج پی برده اند و از همین رو به دنبال این هستند تا بسیج را به عنوان مانعی برای رسیدن به اهداف خود بردارند، امروز برخی در کشور با اهانت به بسیج به دنبال دعوت نامه های آن طرف آب هستند و برای سکونت در کشورهای دیگر تلاش می کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد تصریح کرد: نهادهایی مانند بسیج مانند دژ محکمی هستند و عده ای هم می دانند رمز موفقیت در کشور بسیج است که در کنار نیروهای مسلح حضور دارد، همه می دانند بسیج امنیت ساز است و عده ای دنبال ناامید کردن مردم از انقلاب هستند اما بسیج امیدآفرین است که نمونه آن در ایام کرونا مشاهده شد.

حسنوند خاطر نشان کرد: هر جایی در کشور مشکلی باشد بسیج دنبال کمک کردن به مردم است و دشمن می داند بسیج طرفدار تمام مردم است و امروز بسیج به الگویی موفق تبدیل شده است تا جایی که کشورهایی که در برابر دشمن دوام آورده اند، از الگوی بسیج استفاده کرده اند که نمونه ان در عراق و سوریه مشاهده شده است.

وی بیان کرد: طی یک سال گذشته ۲۴۰ مورد تسهیلات مشاغل خانگی با هزینه شش میلیارد تومان پرداخت شده است، همچنین ۱۰۰ تسهیلات معیشتی به ارزش یک میلیارد تومان، با همکاری بنیاد برکت ۹۰ تسهیلات به ارزش دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، با همکاری اداره کار به ۱۰۰ نفر بالع بر دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان پرداخت شده است همچنین ارائه آموزش به دو هزار و ۶۸۸ نفر توسط فنی و حرفه ای انجام گرفته است.

حسنوند اظهارداشت: طی این مدت ۶۷ صندوق با چهار میلیارد تومان، راه اندازی چهار تعاونی، اجرای ۱۳۳ پروژه عمرانی با هزینه ۱۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان، ساخت ۳۸ منزل مسکونی برای محرومان، آبرسانی به شش روستا، احداث کانال به طول پنج هزار متر، لایروبی ۱۷ رودخانه، تعمیر دو مدرسه از دیگر خدمات ارائه شده بوده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: طی یک سال اخیر بالغ بر ۳۱ میلیارد تومان کمک مومنانه در بروجرد توزیع شده است، در این مدت سه هزار و ۷۵۰ بسته معیشتی، سه هزار و ۵۱۲ بسته لوازم‌التحریر، ۷۱ جهیزیه در بین خانوارهای نیازمند توزیع شده است.

انتهای پیام/