حجت الاسلام حسینی گفت: تقویت روحیه بسیجی، مشکلات کشور را برطرف می کند.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت‌الاسلام سید علی حسینی در اجتماع بسیجیان بروجرد اظهار داشت: نیروی انتظامی نشان داد با تمام توان در خدمت اسلام و مردم است و برای تامین امنیت و عزت کشور جانفشانی می کنند، اگر روحیه بسیجی که کار و تلاش، مجاهدت، اخلاص صفا و بندگی دشمن ستیزی و مدیریت جهادی را در خود تقویت کنیم هیچ مشکلی نمی تواند جلوی پیشرفت کشور را بگیرد.

وی افزود: تا انسان در خود تحولی ایجاد نکند نمی تواند دین خدا را یاری کند و کسی که می خواهد دین خدا را یاری کند باید به دین پایبند باشد و بندگی کند، اگر بتوانیم به وظیفه خود عمل کنیم در پیروزی و موفقیت تردیدی نیست چرا که مومنان شکست ناپذیر هستند.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: وقتی امام(ره) برای پیروزی انقلاب اقدام نمود، درجه اخلاص و ایمان ایشان بسیار بالا بود و خدامحوری ایشان سبب شد تا با پشتوانه مردمی پیروز شود، اگر در جنگ پیروز شدیم رزمندگان با فرامین امام(ره) و پشتکار حضور داشتند و ترس برای آنها معنایی نداشت چرا که شهادت را عشق می دانستند.

حجت الاسلام حسینی عنوان کرد: باید خودمان را آماده کنیم تا با اعتقاد راسخ دفاع کنیم و در برابر باطل باید ایستاد، این انقلاب پیشرفت های زیادی داشته است و امروز ایران در برابر آنها ایستاد و دشمنان ما انسان نیستند و جنایتکار هستند که باطل و فاسد هستند.

وی بیان کرد: دشمنان به دنبال ترویج فساد و فحشا هستند اما به لطف خدا با نیروی بسیج در مسیر انقلاب هستیم و کشور ما شکست ناپذیر است و لازم است که مردم را دلگرم و ارباب رجوع را تکریم کنیم البته دشمن از نجابت جمهوری اسلامی سواستفاده کرده است چرا که تهی مغز هستند ولی قطعا با اغتشاشگران برخورد می شود.