امام جمعه بروجرد گفت:غنی سازی ۶۰ درصد، سیلی محکمی به دشمنان مخصوصا آمریکا است.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه بروجرد با اشاره به میلاد حضرت زینب(س) اظهار داشت: عظمت حضرت زینب(س) بسیار نمونه و ممتاز است و امام حسین(ع)  به حضرت زینب(س) فرمود برای من دعا کن و این نشان از اوج عظمت این بانوی بزرگوار است.

وی افزود: کار پرستاری بسیار سخت است که اگر برای رضای خدا باشد بسیار با ارزش می باشد، پرستارانی که با صبر و حوصله با بیماران برخورد می کنند در پیشگاه خداوند متعال ارج بالایی دارند.

امام جمعه بروجرد با اشاره به هفته بسیج گفت: نقش بسیج در انقلاب بسیار برجسته است و در دوران دفاع مقدس بسیج در کنار سایر نیروهای مسلح دشمن را شکست داد، نقش بسیج در جنگ ۳۳ روزه لبنان که اسرائیل را شکست داد و یا در جنگ حماس و در سوریه و عراق و افغانستان بسیج نیروهای مسلمان به فرماندهی سردار سلیمانی، داعش را شکست دادند و بسیج در قالب های مختلف در حال خدمت به مردم هستند.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به شهادت آیت اله مدرس افزود: ایشان در برابر دشمنان مخصوصا رضا خان ایستاد و به تنهایی در برابر همه قدرت ها ایستادگی کرد و شهید مدرس باید برای نمایندگان مجلس الگو باشد.

وی با بیان این که دشمن از جنگ ترکیبی استفاده می کند گفت: دشمن همه نیروهای بدنام و فرقه های انحرافی را به کار گرفته است و به هر وسیله ای که شده به جنگ مردم آماده است ولی قطعا شکست می خورد.

امام جمعه بروجرد خاطر نشان کرد: کانون های قدرت وابسته به دشمن مانند عربستان هزینه اغتشاشات در ایران را پرداخت می کند و همواره قطعنامه ضد ایرانی صادر می کنند که در این راستا ایران با دشمن برخورد قاطع کرد و غنی سازی ۶۰ درصد را آغاز کردند که سیلی محکی به دشمنان مخصوصا آمریکا است.

حجت الاسلام حسینی عنوان کرد: دشمن در فضای مجازی جوانان و نوجوانان را زیر رگبار تبلیغات خود قرار داده است و با به کارگیری چهره های مشهور ورزشی و غیره قصد ضربه زدن به نظام دارند اما ما نیز باید مقابله کنیم و جنایت های آنان را بر ملا کنیم و با کارهای فرهنگی و تبلیغی و کارشناسانه آگاه سازی کنیم.

وی خاطر نشان کرد: با جهاد تبیین باید حقایق را بیان کنیم و دولت باید با حل مشکلات اقتصادی جامعه از مردم حمایت کند البته مردم از اغتشاش گران دوری جستند و در مقابل آنان ایستاده اند و باید مشکلات معیشتی حل شود که در این راستا دولت در حال افزایش درآمد است و دولت باید مشکلات اقتصادی را حل کند.

امام جمعه بروجرد گفت: از قوه قضاییه درخواست داریم که با اغتشاشگران با جدیت برخورد کند و وزارت خارجه با دیپلماسی فعال در مجامع بین المللی حاضر شوند و حقایق کشور را بیان کنند.

انتهای پیام/