تفکر عمیق بسیجی در بین دانش آموزان راه را برای پیشرفت مهیا می کند.

به گزارش بازتاب بروجرد، دانش آموزان آینده سازان کشور هستند که در گام دوم انقلاب نقش و رسالت خطیری را بر عهده دارند، دانش آموزانی که با تاسی از مکتب و تفکر بسیجی می توانند قله های موفقیت را فتح نمایند.

فاطمه کرمی یکی از دانش آموزان مقطع متوسطه اول موفق بسیجی در گفت و گو با بازتاب بروجرد اظهار داشت: بسیج نیروی مقاومت و پایداری را در همه عرصه ها بالا می برد و باعث پیشرفت می شود.

وی افزود: همه ما دانش آموزان باید با روحیه بسیجی بتوانیم در عرصه های مختلف موفق شویم و برای سربلندی بیشتر کشورمان گام برداریم.

این دانش آموز بروجردی گفت: بنده در رشته حفظ قران مقام اول استانی، قرائت قرآن مقام اول استان و کشوری و در رشته سرود گروهی مقام اول استان را کسب کرده ام و با تفکر بسیجی می توانیم بر موفقیت ها اضافه نماییم.

همچنین در جشنواره علمی شهرستانی ناحیه بروجرد به دانش آموزان دوره دوم مدرسه تیز هوشان (فرزانگان) که حائز رتبه چهارم کشوری در لیگ علمی پایا شده اند، همزمان با هفته بسیج هدایایی اهدا و مورد تجلیل قرار گرفتند.

تیم پژوهشی لیگ علمی کشوری دانش آموزان مدرسه فرزانگان دوره دوم ناحیه بروجرد به ترتیب ریحانه نقدی، ریحانه ترکاشوند، هانیه ترابی گودرزی، فاطمه گودرزی و کمند روزبهای بودند که تشویق شدند.

انتهای پیام/