حجت الاسلام حسینی گفت: دانشجویان موتور متحرکه جامعه هستند.

حجت الاسلام سید علی حسینی امام جمعه بروجرد با اشا ره به روز معلولان اظهار داشت: خداوند اگر عضوی از انسان را ناقض کرد ولی به آنان پاداش و نعمت می دهد و این یک امتحان است برای انسان و همه ما وظیفه داریم که به معلولان احترام کنیم تا رضایت خدا جلب شود البته کمک به معلولان به دور از ترحم باعث خشنودی خداوند می شود.

وی با اشاره به ۱۶ آذر و روز دانشجو گفت: دانشجویانی که در ۱۶ آذر به شهادت رسیدند در مبارزه با استکبار جهانی بود به این مقام نائل آمدند و امروز دانشجویان با اختراعات و ابتکارات خود در مبارزه با استکبار هستند به طوری که در اردوهای جهادی برای خدمت به مردم نیازهای مردم را برآورده می کنند و این کار دانشجویان است که در جامعه می بینیم و در مجموع دانشجویان موتور متحرکه جامعه هستند.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: دانشجویان غیرت وطن دوستی دارند، تعداد اندکی از دانشجویان فریب خورده اند که عقب مانده فکری و عقیدتی هستند که گوش به ذهن دشمن دارند، آمریکا و اسرائیل پشت صحنه تحریک دانشجویان هستند.

حجت الاسلام حسینی خاطر نشان کرد: امروز حکومت اسلامی با رهبری مقابل آنان ایستاده اند و آنان از این مسئله عصبانی هستند، اساتید متعهد و دانشجویان انقلابی به دانشجویان فریب خورده باید کمک کنند البته برخی از معلمان نان نظام را می خوردند ولی در کلاس های درس آب به آسیاب دشمن می ریزند که باید جهاد تبیین در دانشگاهها جدی گرفته شود.

امام جمعه بروجرد عنوان کرد: آن کسی که در خیابان پشتیبان قاتلین شهدای امنیت هستند باید سریعا بازداشت شوند و برخورد قاطعانه ای با آنها صورت گیرد.

وی بیان کرد: تیم فوتبال ایران در جام جهانی موفق نشد که در وزارت ورزش مربی فنی ورزشی داریم و باید مربی اعتقادی داشته باشیم.

امام جمعه بروجرد اظهار داشت: ایران در صحنه های علمی و فناوری در جهان سرآمد است و این نشانه مجهز بودن به سلاح ایمان و اعتقادات دینی است.