حجت الاسلام حسینی گفت: ملت ایران نیز با جهاد تبیین و معرفی پیشرفت های کشور، انقلاب و اسلام را یاری کنند.

حجت الاسلام سید علی حسینی رد خطبه های نماز جمعه بروجرد اظهار داشت: دانشجویان با بصیرت در محیط دانشگاه، دانشجویان را از وضعیت کشور آگاه کنند چرا که برخی از دانشجویان دوست و دشمن را نمی شناسند و باید با سند و دلیل آنان را آگاه کنند.

وی با اشاره به روز حقوق بشر افزود: هفتاد سال است که از نامگذاری حقوق بشر گذشته است، حقوق بشر چه اقدامی برای بشریت انجام دادند؟ در مقابل رژیم کودک کش اسرائیل و عربستان سعودی چه کاری کرده اند؟ در واقع حقوق بشر دست پرورده استکبار جهانی است و هیچ اقدامی برای بشریت انجام ندادند.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: حقوق بشر غربی و وابسته به استکبار جهانی است که برای اغتشاشات در ایران اقدام می کند ولی اغتشاشات در کشورهای اروپایی را سرکوب می کنند.

حجت الاسلام حسینی با بیان این که قوه قضاییه احکام قاطعی صادر کرده است گفت: این احکام اسلامی و انقلابی است و باید تداوم داشته باشد و در این زمینه مردم نیز از قوه قضاییه حمایت می کنند.

وی خاطر نشان کرد: طراحان اصلی اغتشاشات، آمریکا، اسرائیل، سعودی ها و همدستان آنان هستند، ایران بیش از چهار دهه است که شروع به پیشرفت کرده و کشورهای آنان در دسترس موشک های دور برد ایران اسلامی است و عده ای تلاش دارند تا بی بند و باری و فساد را در جامعه رواج دهند  ولی به آنها اجازه داده نمی شود.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: .تعدادی از اشرار و اراذل و اوباش نیز با گرفتن پول، معاندان را همراهی می کنند، برخی از افراد فریب خورده که با بی غیرتی همراه این گروه شده اند و دشمنان را همراهی می کنند ولی کسانی که در ایران به اغتشاشات دامن می زنند افراد نادانی هستند که خود دیکتاتور و بی غیرت و بی شرف هستند که وطن فروش می باشند و برای فرو پاشی کشور قدم بر می دارند.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به این که دولت جمهوری اسلامی امروز وظیفه دارد تا با رونق اقتصادی و رسیدگی به معیشت مردم از ملت ایران حمایت کند گفت: دولت باید با روش دیپلماسی کشورهای غربی که در اغتشاشات ایران دخالت داشتند در جوامع بین المللی محکوم کند و قوه قضاییه باید قاطعانه با اغتشاش گران برخورد قاطع کند.

وی بیان کرد: ملت ایران نیز با جهاد تبیین و معرفی پیشرفت های کشور، انقلاب و اسلام را یاری کنند.

انتهای پیام/