کرمی با اشاره به اجرای طرح دادرس در بروجرد، گفت: این طرح در ۳۸ مدرسه بروجرد در حال اجراست که آموزش های مورد نیاز توسط ۲۰ مربی به دانش آموزان مقطع متوسطه اول ارائه می گردد.

محمد کرمی در گفتگو با خبرنگاربازتاب بروجرد، اظهار داشت: یکی از طرح های هلال احمر، طرح دادرس است که ویژه مدارس بوده و دانش آموزان در این برنامه آموزش های لازم را فرا می گیرند تا در مواقع سخت و بحرانی بتوانند از این آموزشها در جهت کاهش تلفات و مشکلات استفاده نمایند.

وی افزود: این طرح در ۳۸ مدرسه بروجرد در حال اجرا می باشد که آموزش های مورد نیاز توسط ۲۰ مربی به دانش آموزان مقطع متوسطه اول ارائه می گردد.

رئیس جمعیت هلال احمر بروجرد تصریح کرد: در این طرح دانش آموزان نحوه پناه گیری، حمل مصدوم، خروج اضطراری، احیا، کنترل علائم حیاتی و سایر موارد را به خوبی آموزش می بینند و در زمان هایی مانند زلزله، سیل و یا سایر حوادث از این آموزشها برای کمک به مجروحان استفاده می کنند.

کرمی از اجرای طرح زمستانی هلال احمر خبر داد و گفت: با اجرای این طرح سه پایگاه در شهرستان آماده ارائه خدمات در فصل سرد سال هستند و تیم ها در این پایگاه ها مستقر می شوند.

انتهای پیام/