حجت الاسلام حسینی با بیان این که شهدا برای حفظ ارزش های دینی جان خود را تقدیم نمودند گفت: به افرادی که حجاب را رعایت نمی کنند باید تذکر داد.

به گزارش بازتاب بروجرد، حجت الاسلام والمسلمین با حضور در مجموعه دیپلمات سنتر بروجرد اظهار داشت: یکی از جنگ های امروز ما جنگ اقتصادی است و اگر کسی بتواند در سنگر اقتصاد تلاش و فعالیت داشته باشد، گرچه برای خود کار می کند اما برای کشور هم کاری ارزشمندی انجام داده است.

وی افزود: یکی از مجموعه های خرید در بروجرد، دیپلمات سنتر است که در این شهر راه اندازی شده و خانوارهای زیادی امورات خود را از طریق کسب و کار در این مجموعه می گذرانند اما یادمان باشد که ما مسلمان هستیم و کشور ما یک کشور انقلابی است، ملت ایران شهدای زیادی تقدیم نمودند برای این که ارزشهای دینی حفظ شود.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: دین برای کسی ضرر ندارد و هرآنچه دارد منفعت است، اگر انسان دین را بفهمد و دستورات آن را به کار بگیرد قطعا در مسیر سعادت قرار می گیرد چرا که آنچه قرآن می گوید مطابق فطرت انسان است و در دین ما مسئله ای خلاف عقل، منطق و فطرت نداریم.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی عنوان کرد: اگر دین را خوب درک کنیم و بتوانیم پیاده کنیم، موفق هستیم البته برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی همه باید همت و تلاش کنند چرا که تمدن اسلامی آرزوی دیرینه انبیاء بوده است، انبیاء از جهت عقلی و محبت به مردم، اعتقاد به معاد و انسان دوستی سرآمد بودند و با دیگران قابل قیاس نیستند و در این راستا برای ظهور زمینه سازی کردند.

وی بیان کرد: به لطف خدا در مقابل هر شبهه ای جواب منطقی داریم و در این زمینه هر کسی سوالی دارد با جان و دل جواب می دهیم.

امام جمعه بروجرد گفت: این مجموعه برای شهر یک امتیاز است اما رعایت حجاب در همه مکانها ضروری است و باید به افرادی که حجاب را رعایت نمی کنند تذکر داد چرا که ما مسلمان هستیم.

حجت الاسلام حسینی با بیان این که جنایات آمریکا بسیار زیاد است و می توان صدها جلد کتاب از جنایت آنها نوشت، گفت: دشمنان ما خصوصا امریکا و اسرائیل سابقه تیره و تاری دارند و در خود رسانه های آمریکا می نویسند در هر سال بیش از هزار نفر به دست پلیس در آمریکا کشته می شود و شرایط آنها چنین است اما زمانی که فردی دو جوان بیگناه را کشته و این دو جوان به شهادت رسیده اند و حالا این فرد قاتل اعدام شده است، اعلام می کنند که حقوق بشر ضایع شده است.

وی بیان کرد: درست است که در بحث اقتصادی مشکلاتی داریم و یکی دیگر از مشکلات هم ضعف مدیریتی است ولی در ابعاد دیگر بسیار جلو رفته ایم و این پیشرفتها سبب نگرانی دشمن شده است و از همین رو عده ای فاسد را به کار گرفته اند و برخی هم فریب خوردند و خیال می کنند با چنین حرکاتی نظام سقوط می کند.

امام جمعه بروجرد خاطر نشان کرد: در اوایل انقلاب جمهوری اسلامی ایران تنها بود و گروه های زیادی روئیده شدند تا به انقلاب ضربه بزنند ولی کوبیده شدند و امروز جبهه مقاومت در دینا با اقتدارتر به کار خود ادامه می دهد و چگونه می خواهند جبهه مقاومت را ضربه بزنند؟ خودشان بهتر می دانند که روز به روز جبهه مقاومت مقتدرتر می شود.

حجت الاسلام حسینی گفت: امروز قدرت جمهوری اسلامی ایران بسیار زیاد است، اما این که عده ای بی حجابی می کنند بدانند که این کار قانون شکنی است و با آنها برخورد می شود، نباید اجازه داد عده ای با قانون شکنی این مراکز خرید را بدنام کنند و می خواهیم کمک کنیم تا مشکل حل شود.

انتهای پیام/