سردار صالح نژاد گفت: با توجه به تقارن ایام فاطمیه و دهه بصیرت می توان از این فرصت برای جهاد تبیین استفاده کرد.

به گزارش بازتاب بروجرد سردار حجت اله صالح نژاد امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی که در دفتر امام جمعه بروجرد برگزار شد اظهار داشت: دهه بصیرت امسال بسیار متفاوت تر از سال های قبل برگزار می شود و با توجه به اینکه در ناآرامی های اخیر شاهد اجماع همه معاندان بودیم بنابراین باید مراسم این دهه با حضور پرشور مردم برگزار شود.

وی افزود: با برنامه ریزی های مناسب و استفاده از حداکثر ظرفیت‌ها می توان از این فرصت برای جهاد تبیین استفاده کرد که در این ایام برنامه هایی در سطح پایگاه ها و مساجد برگزار می شود و می طلبد در اجرای برخی از برنامه ها از سخنرانان کشوری نیز استفاده کرد.

فرمانده گروه ۲۴ بعثت نیروی زمینی سپاه بروجرد تصریح کرد: با توجه به تقارن ایام فاطمیه و دهه بصیرت می توان جهاد تبیین را گسترده تر انجام داد.

حجت الاسلام حسینی امام جمعه بروجرد نیز در این جلسه گفت: از قوه‌ قضائیه به خاطر اجرای حکم برخی از قاتلان و کسانی که بی رحمانه به جان عزیزان افتادند تشکر می کنیم و امیدواریم حکم مابقی این قاتلان تیز اجرا شود که این کار تسکینی برای خانواده های آنهاست.

وی با اشاره به تولید محتوا در بحث برپایی نمایشگاه افزود: بیان و تبیین توانمندی و پیشرفت های نظام و همچنین معرفی دشمنان دو محور و مولفه مهم است که باید این مهم در تصاویر نمایشگاهی به خوبی نشان داده شود که می توان با قیاس خدمت رسانی در عرصه های مختلف این را تبیین و بیان کرد.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران بر جهاد تبیین تاکید زیادی دارند و باید با جهاد تبیین، جوانان را با پیشرفت های کشور و جنایات دشمنان آشنا کرد.

انتهای پیام/