سرهنگ حسنوند گفت: کنگره شهرستانی هزار و 500 شهید بروجرد برگزار می شود.

به گزارش سفیر افلاک، سرهنگ احمد حسنوند در شورای فرهنگ عمومی که در دفتر امام جمعه برگزار شد اظهار داشت: تقارن ایام فاطمیه و دهه بصیرت فرصتی برای جهاد تبیین است و اگر بتوانیم از این ایام به خوبی استفاده کنیم می توانیم جوانان زیادی را آگاه نماییم تا از پیشرفت های کشور و جانفشانی بزرگانی همچون شهید حاج قاسم سلیمانی مطلع شوند.

وی افزود: یکی از برنامه های اصلی در این ایام همایش بزرگ دختران و پسران حاج قاسم است که برنامه ریزی شده این همایش با حضور ابوذر روحی برگزار گردد، همچنین پویش نسل سلیمانی در دستور کار است و علاوه بر این نیز مراسم پاسداشت شهید سلیمانی برگزار می شود.

حسنوند بیان کرد: حضور هادیان سیاسی در مدارس، مراسم شب شعر، مسابقات ورزشی و تجلیل از نخبه های ورزشی و عرصه های دیگر نیز برگزار می شود، همچنین نشست های علمی با چشم انداز جبهه مقاومت، برگزاری کرسی های آزاداندیشی، برپایی مسابقه نقاشی، تجلیل از رزمندگان جبهه مقاومت نیز برنامه ریزی شده تا اجرا شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد خاطر نشان کرد: برای دهه بصیرت و ایام فاطمیه نیز برپایی میز خدمت و اعزام تیم های درمانی به مناطق محروم نیز انجام می شود.

وی با اشاره به کنگره شهدا گفت: سال آینده کنگره ۶۵۴۴ شهید استان برگزار می شود که در همین راستا کنگره شهرستانی هزار و ۵۰۰ شهید شهرستان بروجرد برگزار می شود.

انتهای پیام/