حجت الاسلام حسینی گفت:برخی مدیران ناتوان هستند و اغلب این مدیران سفارشی بوده لذا مدیر سفارشی بعید است که خوب کار کند و دولت باید در دادن مسئولیت به افراد دقت کند چرا که امروز به مدیریت توانمند و دغدغه مند و مردمی نیاز داریم امروز مدیران باید جهادی و انقلابی عمل کنند.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه بروجرد اظهار داشت: تذکر به دولت از سر دلسوزی است، برخی مدیران ناتوان هستند و اغلب این مدیران سفارشی بوده لذا مدیر سفارشی بعید است که خوب کار کند و دولت باید در دادن مسئولیت به افراد دقت کند چرا که امروز به مدیریت توانمند و دغدغه مند و مردمی نیاز داریم امروز مدیران باید جهادی و انقلابی عمل کنند.

وی روز ۹دی را روز بسیار مهم در تاریخ کشور برشمرد و افزود: این روز در واقع روز بصیرت است، در انتخابات سال ۸۸ متاسفانه سران فتنه با هماهنگی غرب به نظام اسلامی ضربه زدند، موضع گیری سران فتنه از بی بصیرتی بود که مردود شدند و همیشه بی بصیرتی همواره به اسلام ضربه وارد شده است.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: حادثه غمبار کربلا به دلیل بی بصیرت مردم پیش آمد و امروز اگر بصیرت نباشد طعمه دشمنان خواهیم شد، البته اکثریت ملت ایران با بصیرت هستند و مردم با بصیرت مشکلات را تحمل می کنند تا اسلام و قرآن و ولایت زنده بماند.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت: سردار سلیمانی دارای امتیازات فراوانی بود، ایشان مومن واقعی و در حد سلمان و عمار و اویس قرنی بود، مجاهدی با بصیرت، عارف عملی که شهادت پاداش مجاهدت های او بود و شهید حاج قاسم بزرگ مردی که با اعتقادات عمیق مطیع محض ولی فقیه بود.

وی بیان کرد: تذکر به واحدهای صنفی نباید محلی برای هتک حرمت به مقدسات دینی باشد که واحد صنفی آنان پلمپ می شود.

خطیب جمعه بروجرد گفت: آمریکا در حال شیطنت برای ادامه جنگ روسیه و اوکراین است و به اوکراین قول تحویل سامانه موشکی داده که این موضوع نمی تواند به اوکراین کمک کند زیرا این سامانه موشکی قدرت و توانایی با روسیه را ندارد و آمریکا می خواهد جنگ روسیه و اوکراین طولانی شود.

انتهای پیام/