سردار الهی از دستگیری سه نفر از اعضای باند سوداگران مرگ و کشف ۹ کیلو و ۸۰۰ گرم مواد مخدر صنعتی از نوع هروئین در شهرستان بروجرد خبر داد.

به گزارش بازتاب بروجرد به نقل از اخبار پلیس، سردار یحیی الهی اظهار داشت: در تداوم طرح‌های عملیاتی و هدفمند پلیس در مبارزه با مواد مخدر ، ماموران مبارزه با موادمخدر استان و شهرستان بروجرد از انتقال و جاسازی مقادیری مواد مخدر توسط سه نفر اعضای باند سوداگران مرگ با یک دستگاه سواری ام وی ام مطلع و برنامه ریزی عملیاتی لازم را برای شناسایی و دستگیری آنان آغاز کردند.

وی افزود: با آغاز تحقیقات صورت گرفته سه نفر از اعضای باند مورد نظر شناسایی و مشخص شد که با یک دستگاه سواری ام وی ام در حال انتقال محموله مواد مخدر از شهرستان های همجوار به بروجرد می باشند که سرانجام تیمی از ماموران پلیس مواد مخدر استان و شهرستان بروجرد پس از هماهنگی قضایی در محورهای مواصلاتی موفق شدند خودرو را شناسایی و توقیف کردند.

فرمانده انتظامی لرستان تصریح کرد: در بازرسی از آن مقدار ۹ کیلو و ۸۰۰ گرم مواد مخدر صنعتی از نوع هروئین کشف کنند و در این راستا یک دستگاه پژو پارس که محموله مواد مخدر را اسکورت می کرد توقیف شد.